Yandex Metrica

Sitede Ara

Özrü kabahatinden beter! Tanju Özcan'ın o ifadeler için açıklaması daha fena

Özrü kabahatinden beter! Tanju Özcan'ın o ifadeler için açıklaması daha fena

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, başörtülü bir kadından bahsederken kullandığı olay yaratan çirkin ifadelerin üzerini böyle örtmeye çalıştı.

Politika

23.01.2024, 17:55

Tanju Özcan, katıldığı bir programda kendisine yöneltilen "En eğlenceli anılarınızda birini anlatır mısınız?" sorusu üzerine, "Bir açılış yapıyoruz Bolu'da acelem de var. Bir tesettürlü bayan geldi. Tanju bey bir konu var konuşabilir miyiz dedi. Ben de hemen Ankara'ya dönmem lazım. Özel değilse burada konuşabilir misiniz? dedim. Sıkıntı yok dedi. Benim bebeğim yok. Bana yardımcı olur musunuz? Dedi. Hanımefendi ben size nasıl yardımcı olabilirim dedim. Meğer kadın tüp bebek tedavisi olmak istiyormuş. Tabi öyle konuya böyle girince çevredekiler gülüyor. Benim böyle çok fazla anım var." şeklinde son derece çirkin ifadeler kullanarak cevap vermişti. 

AK Parti'den CHP ve ittifak açıklaması! Ömer Çelik, Özel'e tepki gösterdi: 'Suç merkezine mi geldiniz' AK Parti'den CHP ve ittifak açıklaması! Ömer Çelik, Özel'e tepki... Haberi Görüntüle

'SAMİMİYETLE ÜZÜNTÜ DUYAN' KADINLAR VARSA ÖZÜR DİLERMİŞ!

Tanju Özcan için sosyal medyada tepki dolu paylaşımlar yer alırken, bunun üzerine Özcan'ın bizzat kendisinin kullandığı çirkin ifadeler için özür dileyiş şekli 'özrü kabahatinden de büyük' dedirtecek türden. "Bundan samimiyetle üzüntü duyan kadınlar varsa, bu anlattıklarımdan siyasi olarak değil de samimi olarak üzülen kadınlar ve dernekler varsa, onlardan da özür dilemek düşer" diyen Tanju Özcan, eğer samimiyetle özür diliyorsa, tüm kadınlardan dilemeli.

Özcan'ın 'sözde' özür açıklaması şu şekilde: "Bu yaşanmış bir olay, o program magazin ağırlıklı bir program ama benim gibi tecrübeli bir siyasetçinin böyle bir anıyı orada anlatmaması gerekiyordu. Benim orada amacım kadınlarımızı rencide etmek falan değil. ama yine de bu anıyı anlattığım için üzgünüm. Bundan samimiyetle üzüntü duyan kadınlar varsa, bu anlattıklarımdan siyasi olarak değil de samimi olarak üzülen kadınlar ve dernekler varsa, onlardan da özür dilemek düşer." 

CHP'nin toplantısında yine kavga çıktı: CHP'li vekilin akrabası tehdit yağdırdı: 'Caner seni vururum' CHP'nin toplantısında yine kavga çıktı: CHP'li vekilin akrabası tehdit yağdırdı:... Haberi Görüntüle

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Sosyal medyada tepki yağmuruna tutulan Tanju Özcan'ın kullandığı çirkin ifadeler için özür dileyiş şekli 'özrü kabahatinden de büyük' dedirtecek türden. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading