Yandex Metrica

Muharrem İnce'den Özgür Özel'e seçim gecesi yanıtı: Bunu sana çırağım diyen ustana sor

Muharrem İnce'den Özgür Özel'e seçim gecesi yanıtı: Bunu sana çırağım diyen ustana sor

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in 'Seçim gecesinde neredeydin' sözlerine sert yanıt verdi. İnce, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, ''Özgür Özel, 2018 seçim gecesinde nerede olduğumu sormuşsun dün. Bunu, sana çırağım diyen ustana sor. Sen bilmezsin, o dönemler çıraktın. Sistemin nasıl çöktüğünü o sana anlatsın.'' ifadelerini kullandı.

Politika

01.04.2024, 05:27

Yerel seçim çalışmalarına devam eden CHP Genel Başkanı Özgür Özel, dün akşam Halk TV'de katıldığı programda gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

2018 yılında yapılan cumhurbaşkanlığı seçimimine değinen CHP lideri, çaprıcı ifadelere imza attı.

CHP lideri Özgür Özel, eski yol arkadaşı Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye göndermede bulundu.

DEM Parti, CHP ile gizlenen ittifakı itiraf etti: Gözükmese de hep ittifak içinde olan iki partiyiz! DEM Parti, CHP ile gizlenen ittifakı itiraf etti: Gözükmese de... Haberi Görüntüle

''BÜTÜN GECE ORTADAN KAYBOLMASI TRAVMATİK BİR DURUMDU''

Özgür Özel, "2018 cumhurbaşkanlığı seçiminde adayın, 'Gideceğim YSK'nın önünde olacağım' deyip, bütün bir gece ortada olmamasının özellikle gençler üzerinde travmatik bir durum vardı." şeklinde açıklama yaptı.

Bahçeli: HDP ve devamı kapatılmalı Bahçeli: HDP ve devamı kapatılmalı Haberi Görüntüle

''SANA ÇIRAĞIM DİYEN USTANA SOR''

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Özgür Özel'in kendisi hakkında sarf ettiği sözlere sosyal medya üzerinden yanıt verdi. 

Muharrem İnce'nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;

''Özgür Özel, 2018 seçim gecesinde nerede olduğumu sormuşsun dün. Bunu, sana çırağım diyen ustana sor. Sen bilmezsin, o dönemler çıraktın. Sistemin nasıl çöktüğünü o sana anlatsın.''

Saadet Partisi de kongreye gidiyor: Temel Karamollaoğlu'nun koltuğuna 3 isim daha talip çıktı! Saadet Partisi de kongreye gidiyor: Temel Karamollaoğlu'nun koltuğuna 3 isim... Haberi Görüntüle

''HDP'NİN BARAJI GEÇTİĞİNİZİ ÖĞRENİNCE HAVALARA SIPLAYAN SEN DEĞİL MİYDİN?''

Muharrem İnce, ikinci paylaşımında ''Özgür Özel, bana sorduğun 2018 seçim gecesinde sen neredeydin? HDP’nin barajı geçtiğini öğrenince sevinç naraları atıp havalara zıplayan sen değil miydin?'' ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Politika


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading