Yandex Metrica
SON DAKİKA
İYİ Parti'ye küfreden Can Ataklı'ya sert yanıt: Ağzını mala ile sıvasan nafile

İYİ Parti'ye küfreden Can Ataklı'ya sert yanıt: Ağzını mala ile sıvasan nafile

Gizli ittifak ortakları HDP'ye burun kıvırmaya başlayan İYİ Partililere alenen küfreden CHP yandaşı gazeteci Can Ataklı'ya sert tepki geldi. İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, "kendini bilmez, gazetecimsi edepsizlerin ağzını 'mal'a ile sıvasan yine nafile" dedi.

Politika

23.01.2024, 19:52

Gizli ittifak ortakları HDP ile görüntü vermekten kaçan İYİ Partililere alenen küfreden CHP yandaşı gazeteci Can Ataklı'ya çok sert yanıt geldi. İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, Ataklı'yı sosyal medyadan yaylım ateşine tuttu.

Murat Kurum'la Ekrem İmamoğlu arasında fark ne kadar? İşte son... Haberi Görüntüle

HDP'DEN KAÇMILARDI

Can Ataklı, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, HDP ile yan yana görünmemeye çalışan İYİ Partililere alenen küfretti. HDP'nin geçtiğimiz yılın eylül ayında açıkladığı beyannamede orta yolun bulunabileceğini belirten Ataklı, "E hadi *** git o zaman Tayyip Erdoğan'a ver" ifadelerini kullandı.

Ataklı'nın sözlerine İYİ Parti'den yanıt gecikmedi. İYİ Parti Mali İşler Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ağır ifadeler kullandı.

Zafer Partisi'nde istifa depremi: Özdağ'ın sağ kolu görevinden ayrıldı Haberi Görüntüle

"AĞZINI MALA İLE SIVASAN NAFİLE"

"Bu bazı kendini bilmez, gazetecimsi edepsizlerin ağzını 'mal'a ile sıvasan yine nafile." diyen Dikbayır, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu ülkede Erdoğan ile yan yana gelecek en son insan benim.' diyen Sayın Meral Akşener, hain terör örgütü PKK ile bağı olanlarla da aynı masaya oturmaz. Nokta!"

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading