Yandex Metrica

İYİ Partili isim adaylıktan çekildi: Cumhur İttifakı'nı destekleyecek

İYİ Partili isim adaylıktan çekildi: Cumhur İttifakı'nı destekleyecek

Yerel seçimler yaklaştıkça muhalefet kanadındaki krizler de artmaya başladı. Son kriz dalgası ise İYİ Parti'de yaşandı. İYİ Parti'den Konya'nın Halkapınar İlçe Belediye Başkan Adayı olan Ayhan Dinçer, adaylıktan çekildiğini açıklayarak Cumhur İttifakı adayı Mehmet Bakkal'a destek vereceğini açıkladı.  

Politika

27.02.2024, 17:29

Yerel seçime sayılı günler kala İYİ Parti'de istifalara her geçen gün yenileri ekleniyor. Halkapınar İlçe Belediye Başkan Adayı Ayhan Dinçer, adaylıktan çekilerek Cumhur İttifakı'nın adayını destekleme kararı aldı. 

İYİ Parti'den Konya'nın Halkapınar İlçe Belediye Başkan Adayı olan Ayhan Dinçer, adaylıktan çekildiğini ve Cumhur İttifakı adayı Mehmet Bakkal'ı destekleyeceğini açıkladı.

Son dakika: İYİ Parti'de üst düzey istifa! Akşener'e verdi veriştirdi Son dakika: İYİ Parti'de üst düzey istifa! Akşener'e verdi veriştirdi Haberi Görüntüle

"TAŞIN ALTINA ELİMİZİ DEĞİL GÖVDEMİZİ KOYACAĞIZ"

İYİ Parti Halkapınar Belediye Başkan Adayı Ayhan Dinçer, adaylıktan çekildiğini açıklayarak Cumhur İttifakı adayı Mehmet Bakkal'a destek vereceğini açıkladı. Ayhan Dinçer, bundan böyle Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Bakkal ile yol yürüyeceğini söyledi. Hizmetin ve gücün Cumhur İttifakı ile geleceğini belirten Ayhan Dinçer, “Birlikte daha güçlüyüz. Halkapınar ve Dereyüzü için canla başla çalışacağız. Taşın altına elimizi değil gövdemizi koyacağız” diye konuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Politika


Loading