Yandex Metrica

İYİ Parti'den Erdoğan'ın Akşener'e 'Partinizin başında kalın' çağrısı yaptığı iddialarına ilişkin açıklama!

İYİ Parti'den Erdoğan'ın Akşener'e 'Partinizin başında kalın' çağrısı yaptığı iddialarına ilişkin açıklama!

Olağanüstü kurultay kararı alan İyi Parti'nin Genel Başkanı Meral Akşener, kurultayda aday olmayacağını açıklamıştı. İYİ Parti’ Genel Başkan Meral Akşener ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bayramda telefon görüşmesi gerçekleştirdi. İYİ Parti lideri Akşener'e Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Partinizin başında kalın, ayrılmayın" çağrısında bulunduğu iddia edilmişti. İşte bu iddilara yönelik İYİ Parti'den açıklama yapıldı. 

Politika

30.04.2024, 09:40

İYİ Parti’den Genel Başkan Meral Akşener ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bayramda yaptığı telefon görüşmesine ilişkin açıklama geldi. Açıklamada, görüşmenin bayramlaşma dışında bir içeriği olmadığı ifade edildi.

Saadet Partisi de kongreye gidiyor: Temel Karamollaoğlu'nun koltuğuna 3 isim daha talip çıktı! Saadet Partisi de kongreye gidiyor: Temel Karamollaoğlu'nun koltuğuna 3 isim... Haberi Görüntüle

"GERÇEK DIŞI İDDİALAR ORTAYA ATILDI"

Sosyal medya üzerinden paylaşılan açıklamada şu ifadeler yer aldı; "Dün Bayramlaşma programı kapsamında Sayın Cumhurbaşkanı ile Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener arasında nezaketen yapılan bir telefon görüşmesine ilişkin olarak gerçek dışı haber ve iddialar ortaya konulmuştur.

Numan Kurtulmuş'tan Bahçeli'ye anayasa ziyareti: Faydalı bir görüşme oldu Numan Kurtulmuş'tan Bahçeli'ye anayasa ziyareti: Faydalı bir görüşme oldu Haberi Görüntüle

"BAYRAMLAŞMA DIŞINA BİR İÇERİĞİ BULUNMUYOR"

Bayramlaşma dışında bir içeriği bulunmayan bu görüşme, farklı saiklerle partimize yönelik bir algı operasyonuna dönüştürülmüştür. Söz konusu haberlerin organize olarak yayılması ise İYİ Parti'nin kurumsal yapısına zarar vermeyi amaçlamaktadır. Gerekli hassasiyetin gösterilmesi hususunu kamuoyunun takdirlerine sunarız."

 

 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Politika


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading