Yandex Metrica

Sitede Ara

HDP'li yönetici açıkça itiraf etti: Ben ve partim PKK'yı terör örgütü olarak görmüyoruz

HDP'li yönetici açıkça itiraf etti: Ben ve partim PKK'yı terör örgütü olarak görmüyoruz

HDP'li Kamuran Onay, katıldığı yayında, PKK'yı terör örgütü olarak görmediklerini açıkça itiraf etti. Onay, partisinin genel fikrinin de bu olduğunu vurgulayarak, "PKK’yı terör örgütü olarak görmüyoruz. İkna olmamışsanız da oy vermezsiniz olur biter." dedi.

Politika

23.01.2024, 22:09

PKK/KCK terör örgütüne üye olmak suçundan geçtiğimiz aylarda hüküm giyen ve ev hapsi cezası alan HDP Dilovası eski İlçe Başkanı Kamuran Onay, Twitter üzerinden yapılan bir sohbet yayınında, PKK'yı terör örgütü olarak görmediklerini söyledi.

YRP'de istifa depremi! 220 kişilik teşkilat üyesi partiden ayrıldı YRP'de istifa depremi! 220 kişilik teşkilat üyesi partiden ayrıldı Haberi Görüntüle

"PKK'YI TERÖR ÖRGÜTÜ OLARAK GÖRMÜYORUZ"

Onay, partisinin genel fikrinin de bu olduğunu vurguladığı açıklamasında, "PKK’yı terör örgütü olarak görmüyoruz. İkna olmamışsanız da oy vermezsiniz olur biter." dedi.

'PKK/KCK terör örgütüne üye olmak' suçlamasıyla gözaltına alınan HDP Dilovası eski ilçe başkanı Kamuran Onay, çıkarıldığı mahkeme tarafından elektronik kelepçe tedbiri uygulanarak ev hapsi cezasına çarptırıldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading