Yandex Metrica

Erdoğan, AK Parti Belediye Başkanları toplantısında konuştu

Erdoğan, AK Parti Belediye Başkanları toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Belediye Başkanları ile toplantısından canlı bağlantıya önemli mesajlar verdi.

Politika

23.01.2024, 17:35

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partili Belediye Başkanları ile toplantısında konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından bazı satır başları:

Gönül Belediyeciliğini her şehrimizde yaygınlaştırmamız lazım.

(AK Partili belediye başkanlarına) Sizlerin milletimizin gönlüne girmedeki başarısı, 2023'teki cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin sonuçlarını etkileyecek.

Sadece sosyal medya mecralarıyla vatandaşın kalbine girilemeyeceği son dönemde ortaya çıkmıştır. Sosyal medya belediyeciliği, hizmet belediyeciliğinin yerini alamaz.

Vatandaşlarımızın hayatına dokunan işlerin önemli bir kısmını halen belediyelerimiz yürütüyor. Sizlerin işlerinizi yürütürken büyük bir mekanizmanın önemli bir parçası olduğunuzu unutmamanız gerekiyor.

Artık vatandaşlarımız belediyelerden sadece rutin işlerinin görülmesini değil kendisine kıymet verilmesini, saygı duyulmasını bekliyor.

Vatandaşa değer veren, çözüm arayan, gayretli, çalışkan, dürüst bir belediyecilikten bahsediyorum. Çok iyi biliyoruz ki gönülden yapılan her iş bereketlenir. Nüksünerek yapılan hiç bir işten fayda olmaz.

AK Parti'li belediye başkanı her zaman ulaşılabilir olmalı. Vatandaşın içinde olmalı, sokaktan, çarşıdan ayağını asla kesmemelidir. İcraat yapmadan, eser üretmeden sadece sosyal  target="_blank">medya mecralarıyla vatandaşın kalbine girilemeyeceği son dönemde ortaya çıkmıştır. Bizim siyasetteki varlık gayemiz birilerini makam mevki sahibi yapmak değildir. Önceliğimiz, insanımıza hizmet etmek Türkiye'nin tamamında adalet ve kalkınmayı temin etmektir. 

Sizlerin, milletimizin gönlüne girmedeki başarısı 2023'teki Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği sonuçlarını da etkileyecektir. Sizlerden özellikle şehrinizin her bir hanesine ulaşarak sorunları görmenizi, vatandaşlarımızın dertleri ile dertlenmenizi özellikle rica ediyorum.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading