Yandex Metrica

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim mesajı: DEM müptelalarının devrini kapatalım

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim mesajı: DEM müptelalarının devrini kapatalım

Partisinin Mersin mitinginde halka seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündeminde muhalefet vardı. Erdoğan, ''Kendi aralarında DEM'lenmekten başka işlere vakitleri kalmıyor. Verdikleri sözlerin hepsi yalan hepsi hikaye. Vatan sevgisi bedelle ölçülemez Özgür efendi. Muhalefet hangi vaaadini tuttu? 31 Mart'ta, bu Atatürk istismarcılarının, bu DEM müptelalarının, bu kifayetsiz muhterislerin devrini kapatalım.'' dedi.  

Politika

10.03.2024, 18:11

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kalırken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın miting mesaisi devam ediyor.

Seçim öncesi Türkiye'yi karış karış gezen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü durağı Mersin oldu. Erdoğan, partisinin Mersin mitinginde coşkulu kalabalığa hitap etti.

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri | GİRESUN - GÖRELE ilçesi Belediye Başkanlığı seçim sonuçları - Hangi parti kazandı - kim önde? 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri | GİRESUN - GÖRELE ilçesi... Haberi Görüntüle

''ALANDA 85 BİN KİŞİ VAR''

Erdoğan'ın açıklamaları şu şekilde;

Mersin, dünyaya kardeşlik dersi veriyor. Geçtiğimiz seçimlerde CUmhur İttifakı'na destek için size teşekkür ediyorum. Şu anda karşımdaki katılıma bakıyorum. 85 bin kişi alanda şu anda. Mersin bir başkasın bugün. Gümbür gümbür Mersin, 31 Mart'a yürüyecek. Sandıkları patlatıyor muyuz? Maşallah. 

Son dakika: Meral Akşener kurultayda aday olacak mı? Kararını açıkladı Son dakika: Meral Akşener kurultayda aday olacak mı? Kararını açıkladı Haberi Görüntüle

''MERSİN'DE DESTAN YAZALIM''

21 yıldır Mersin'e sadece eser ve hizmet getirdik. Peki muhalefet ne getirdi? Çünkü bunların getireceği hiçbir şey yok. Hayata geçirdiğimiz projelerle Mersin'e destek verdik. Mersin'e yatırım yapmayan destek vermeyenleri çok iyi biliyorsunuz. CHP belediyesi, Mersin'e ne verdi? CHP Belediyesi Mersin'e hiçbir şey vermedi. Daha bu güzel Mersinimizi bunlara teslim edemeyiz. Öyleyse Akdeniz'de nasıl destan yazdıksak Mersin'in tamamında destan yazalım. Öyleyse durmak yok yola devam.

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri | GAZİANTEP - İSLAHİYE ilçesi Belediye Başkanlığı seçim sonuçları - Hangi parti kazandı - kim önde? 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri | GAZİANTEP - İSLAHİYE ilçesi... Haberi Görüntüle

MUHALEFETE TEPKİ: HAYALLERİ SİYASİ ÇIKARLARLA SINIRLI

Bunlarda vizyon, proje yok. Hayalleri sadece kendi siyasi çıkarlarıyla sınırlı. Birbirleriyle kavga etmekten gözleri ne şehir insanı ne de ülkeyi görüyor. Kendi aralarında DEM'lenmekten başka işlere vakitleri kalmıyor. Verdikleri sözlerin hepsi yalan hepsi hikaye. Vatan sevgisi bedelle ölçülemez Özgür efendi. Muhalefet hangi vaaadini tuttu? Dişe dokunur tek bir projeleri dahi yok.

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri | ERZURUM - TEKMAN ilçesi Belediye Başkanlığı seçim sonuçları - Hangi parti kazandı - kim önde? 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri | ERZURUM - TEKMAN ilçesi... Haberi Görüntüle

''MUHALEFET VERDİKLERİ SÖZLERDEN HANGİSİNİ TUTTU?''

Söyleyin verdikleri sözlerden hangisi hayata geçirdiler. Mersin’i gerileten bunlar değil mi? Mersin'e neredeyse tek bir çivi çakmadan yeniden karşınıza çıkıp hak ettikleri cevabı vermek gerekmez mi? Mersin'i arka bahçeleri muamelesi yapanlara eser ve hizmet tercihini, milli iradenin gücünü göstermeyecek misiniz? Mersin zübük siyasetçi tiplerini sırtında taşımak zorunda değil. 31 Mart'ta, bu Atatürk istismarcılarının, bu DEM müptelalarının, bu kifayetsiz muhterislerin devrini kapatalım. Türkiye tökezlerse milletimiz tökezler. Ama biz inşallah ülkemizi tökezletmeyeceğiz ve Türkiye dünyada çok farklı bir yere gelecek.

ŞANLIURFA SEÇİM SONUÇLARI | 31 Mart 2024 Şanlıurfa Belediye Başkanlığı seçim sonuçları | Şanlıurfa'da seçimi kim kazandı, hangi parti ne kadar oy aldı? ŞANLIURFA SEÇİM SONUÇLARI | 31 Mart 2024 Şanlıurfa Belediye Başkanlığı... Haberi Görüntüle

''NÜKLEER SANTRAL 2028'E KADAR HİZMETE GİRECEK''

Mersin'in değerlendirilmeyi bekleyen potansiyelini en biz biliyoruz. Hükümet olarak en çok yatırım getirdiğimiz şehirlerin başında Mersin geliyor. Mersin'e 2 yat limanı Anamur'a 1 iskele kazandırdık. Aydıncık Yat Limanı'nın yapımı devam ediyor. Hükümete geldiğimizde 2002 yılında 263 bin olan aktif sigortalı sayısı bugün 553 bine çıktı. Yılda 35 milyar kilovatsaat elektrik üretecek Akkuyu Nükleer Güç Santralimizin yapımı devam ediyor. Santralin tüm reaktörleri 2028'e kadar hizmete girecek. 

SAMSUN BAFRA SEÇİM SONUÇLARI | 31 Mart 2024 Bafra Belediye Başkanlığı seçim sonuçları | Bafra'da seçimi kim, hangi parti kazandı? SAMSUN BAFRA SEÇİM SONUÇLARI | 31 Mart 2024 Bafra Belediye... Haberi Görüntüle

''SAVUNMA SANAYİİNDE YERLİLİĞİ YÜZDE 20'DEN YÜZDE 80'E ÇIKARDIK''

Savunma Sanayiinde yerliliği yüzde 20'den yüzde 80'e çıkardık. Sürekli daha büyük hedeflere yöneldik.Türkiye, bizim iktidarlarımız devrinde cumhuriyet tarihimizin en kritik sınamalarından geçmiştir. Gelin 31 Mart akşamı bunlara güzel bir ders verelim. Yerel yönetimlerde görevi Cumhur İttifakı'na verdiğinizde ülkemizin dört bir yanını abat ederiz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Politika


Loading