Yandex Metrica

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bakanlara seçim talimatı: Anketlere olumlu yansıdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bakanlara seçim talimatı: Anketlere olumlu yansıdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında önceki gün gerçekleştirilen AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısında yerel seçime ilişkin detaylar ele alındı. Edinilen bilgiye göre; “Meclis çalışmalarını artık bitirin, herkes sahada olsun.'' diyen Erdoğan'ın kurmaylarına ''Seçime kadar gece gündüz vatandaşla bir arada olun” talimatını verdiği öğrenildi. Seçim öncesi vatandaşın bakanları illerinde görmesinin anketlerde olumlu etki gösterdiği belirtiliyor. 

Politika

29.02.2024, 13:09

31  Mart için geri sayım sürerken AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında önceki gün gerçekleştirildi.

Seçim öncesi son kez yapılan MYK toplantısı, 1.5 saat sürdü. MYK’ya kabine üyeleri de tam kadro katıldı. Toplantıda 31 Mart seçim kampanyasının detayları ele alındı.

Diyarbakır Türkiye toprağı değil mi? Türk bayrağını kaldırıp teröristler için heykel diktiler Diyarbakır Türkiye toprağı değil mi? Türk bayrağını kaldırıp teröristler için... Haberi Görüntüle

''AYNI BAŞARIYI ELDE EDECEĞİZ''

Kulislerde konuşulana göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, açış konuşmasında 31 Mart Pazar günü yapılacak seçime yönelik hazırlıklara değindi. Erdoğan'ın kurmaylarına “İnşallah 14-28 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de aynı başarıyı elde edeceğiz. Kendi belediyelerimizi muhafaza edeceğimiz gibi 2019 seçimlerinde kaybettiğimiz büyükşehirleri de muhalefetin elinden geri alacağız” dedi.

Nihat Genç tek mesajla Ekrem İmamoğlu'na dayak attı: Sömürgeci şirketlerin Zelenski'si! Nihat Genç tek mesajla Ekrem İmamoğlu'na dayak attı: Sömürgeci şirketlerin... Haberi Görüntüle

"HERKES SAHADA OLSUN"

Edinilen bilgiye göre; “Meclis çalışmalarını artık bitirin, herkes sahada olsun.'' diyen Erdoğan'ın kurmaylarına ''Seçime kadar gece gündüz vatandaşla bir arada olun” talimatını verdiği öğrenildi.

Son dakika: İYİ Parti'de üst düzey istifa! Akşener'e verdi veriştirdi Son dakika: İYİ Parti'de üst düzey istifa! Akşener'e verdi veriştirdi Haberi Görüntüle

ANKETLERDE OLUMLU ETKİ GÖSTERDİ

Söz konusu toplantıda seçim kampanyası kapsamında 27 ilde 150 program için sahada olan bakanların, kalan bir aylık sürede 81 ilde vatandaşla buluşturulması konuşuldu. Seçim öncesi vatandaşın bakanları illerinde görmesinin anketlerde olumlu etki gösterdiği belirtiliyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Politika


Loading