Yandex Metrica

Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP'nin Genel Başkanı 'DEM'lendi, gizli kapaklı anlaşmalar yaptılar

Partisinin Antalya mitinginde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hedefinde muhalefet vardı. Erdoğan, "CHP'nin Genel Başkanı önce İstanbul'da, Mersin'de ve kimi başka yerlerde DEM ile demlendi, ittifak yaptı. CHP Genel Başkanı çıkıp utanmadan 'DEM'le ittifakımız yok' diye demeç veriyor. Yalan bunların ağzına yuva yapmış. Maskelerin arkasına sakladıkları gerçek yüzlerini değil onların ciğerlerini biliyorum. Bukalemun gibi renkten renge girseler de bu millet onları gördüğü her yerde tanır." dedi.

Politika

21.04.2024, 07:44

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere kısa bir süre kalırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın miting çalışmaları hız kazandı. Erdoğan'ın bugünkü adresi Antalya oldu. 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Turgut Özal Spor Salonu önünde partisinin Antalya mitinginde coşkulu kalabalığa seslendi.

Erdoağn'ın açıklamalar şu şekilde;

Sevgili Antalyalılar, kıymetli hanımefendiler, değerli gençler, aziz kardeşlerim sizleri en kalbi duygularımla hürmetle muhabbetle selamlıyorum. Sordum şu anda katılım nedir diye. Verilen rakam şu, 80 bin. On binler Antalya'da bugün bizlerle beraber. 31 Mart'a hazır mıyız? Yeniden Antalya diyor muyuz? Ben size inanıyorum. Kumluca destan yazıyor, öyle mi? Kemer ne durumdasınız? Sağ olun, var olun. 

MHP'de Başkanlık Divanı Listesi belli oldu! İşte Bahçeli'nin A takımı MHP'de Başkanlık Divanı Listesi belli oldu! İşte Bahçeli'nin A takımı Haberi Görüntüle

''ANTALYA DİPLOMİSİNİN DE YILDIZI''

Antalya turizmiyle, tarımıyla, insanıyla ülkemize değer katıyor, huzur veriyor. Antalya Diplomasi Forumu'nu izlediniz değil mi? Bu tür organizasyonlar şehrimizin marka değerinin artmasına katkı sağlıyor. Antalya sadece turizmin değil diplomasinin de yıldızlarından biri haline geldi. 

CHP'li belediye başkanından borç itirafı: Gerekirse pankart asacağım CHP'li belediye başkanından borç itirafı: Gerekirse pankart asacağım Haberi Görüntüle

''HESAP VERME ZAMANI''

Seçimler, siyasetçiler için hesap verme dönemidir. Biz zaten yıllardır hesap veriyoruz ama hesaptan kaçanlara da 31 Mart'ta hesap sormaya hazır mıyız? Gümbür gümbür 31 Mart'a hazırlanıyor muyuz? Cumhurbaşkanlığı seçiminde verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Antalya'ya hizmete talibiz. Bizler her meselesinde Antalya'nın yanında yer almaya devam edeceğiz. Bu ülkeyi çöpten çamurdan çukurdan çıkarmayanlara bir daha tslim edemeyiz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycanlı mevkidaşı Aliyev ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycanlı mevkidaşı Aliyev ile görüştü Haberi Görüntüle

CHP'YE ELEŞTİRİLER: NİYETİNİZİ SAKLAYIN DİYOR

Tüm sermayesi yalan üzerine kurulu bir zihniyet var ki bir türlü ıslah olmuyor. Bir türlü milletin safına katılamıyor. Bu faşist zihniyet tercihini ya darbecilerden son dönemde de terör örgütlerinden yana kullanıyor. Geçtiğimiz günlerde CHP’nin yeni genel başkanı parti teşkilatının yöneticilerine seçim dönemine özel öğütler veriyor. Ne diyor? CHP Genel Başkanı teşkilatlarına 'Dürüst davranın' diyemiyor 'Maskelerinizi takın da seçimden sonra çıkarın milleti kandırın' diyor. ‘Konuşmayın ki tepki almayın’ diyor.  ‘Susun ki yüreğinizdekilerden vatandaş haberdar olmasın’ diyor. Milletimiz bunların ne olduğunu gayet iyi biliyor.  Şu seçim geçene kadar sahte olun, milleti kandırın diyor. Kim bu? CHP’nin genel başkanı. Akla bakar mısınız? Parti yöneticilerine millete saygılı olun demiyor da milleti kandırın diyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İran-İsrail gerilimine dair ilk yorum Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İran-İsrail gerilimine dair ilk yorum Haberi Görüntüle

"DEM'LE İTTİFAK YAPTILAR"

Sandıkta hesaba çekilecekleri günler yaklaştıkça bunların ayakları titremeye başladı. Hangi kılığa gireceklerini şaşırdılar. CHP’nin genel başkanı önce İstanbul’da, Mersin’de ve kimi başka yerlerde DEM ile demlendi. İttifak yaptı. Bu iki parti aralarında yaptıkları gizli anlaşmalarla belediye başkan adaylıklarını, meclis üyeliklerini, belediye yönetimlerini paylaştılar. Sonra da CHP Genel Başkanı çıkıp utanmadan ‘DEM’le ittifakımız yok’ diye demeç veriyor. Yalan bunların ağzına yuva yapmış. Bukalemun gibi renkten renge girseler de bu millet onları gördüğü her yerde tanır ve layık olduğu cevabı verir.

Ahmet Türk bir kez daha İstiklâl Marşı'na başkaldırdı: CHP tek kelime etmedi Ahmet Türk bir kez daha İstiklâl Marşı'na başkaldırdı: CHP tek... Haberi Görüntüle

"SIKINTILARI YİNE BİZ ÇÖZECEĞİZ"

Milletimiz onların ciğerlerini biliyor. Biz milletimize sözümüz olan eser ve hizmet siyasetine devam ediyoruz. Türkiye’nin demokrasi ve kalkınma eksiklerini telafi ettiğimiz gibi bugünki sıkıntılarını da biz çözeceğiz, biz. Ülkemizi siyasetiyle, sanayisiyle, teknolojisiyle, tarımıyla, turizmiyle dünyanın en üst sıralarına nasıl taşıdıysak, Türkiye Yüzyılı’yla zirveye de öyle çıkaracağız. Gerisinde 10 yıllık zorlu bir mücadelenin, küresel krizin olduğu ekonomik sıkıntıların çözümünde önemli mesafe katettik. 

CHP'li belediye başkanından borç itirafı: Gerekirse pankart asacağım CHP'li belediye başkanından borç itirafı: Gerekirse pankart asacağım Haberi Görüntüle

"MİLLİ GELİR 13 BİN DOLARI AŞTI"

Kesintisiz büyüme iklimiyle istihdam, ihracat, turizmde her yıl yeni rekorlar kırıyoruz. Büyüme rakamları açıklandı. Türkiye geçtiğimiz yıl yüzde 4,5 oranında büyürken, milli gelirimiz 1,1 trilyonu ve kişibaşına milli gelirimiz 13 bin doları aştı. Nereden, nereye.

Naci Görür'den İstanbul depremi uyarısı: Çok büyük bir afetle karşılaşabiliriz Naci Görür'den İstanbul depremi uyarısı: Çok büyük bir afetle karşılaşabiliriz Haberi Görüntüle

"ANTALYA-ALANYA OTOYOLU İNŞASINA YAKINDA BAŞLIYORUZ"

Antalya-Alanya Otoyolu’nun inşasına yakında başlıyoruz. Antalya Şehir Meydanı-Havalimanı-Expo Tramvay Hattı’nı hizmete aldık. Havalimanında terminal binasını büyüterek kapasiteyi yıllık 35 milyona çıkardık. Havalimanımız tam kapasite çalıştı. Önümüzdeki yıllarda talebi de göz önünde bulundurarak, Antalya Havalimanı’nın kapasitesini yıllık 80 milyona çıkarıyoruz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Politika


Loading