SON DAKİKA

Sitede Ara

CHP'li Aykut Erdoğdu'dan skandal sözler: Demirtaş'ın Cumhurbaşkanı seçilmesi lazım

CHP'li Aykut Erdoğdu'dan skandal sözler: Demirtaş'ın Cumhurbaşkanı seçilmesi lazım

CHP'li Aykut Erdoğdu, katıldığı bir Youtube canlı yayınında eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş için, ''Demirtaş'ın Cumhurbaşkanı seçilmesi lazım. Yani inşallah... Keşke ülkemizde böyle renklilikler de olsaydı.'' ifadelerini kullandı.

Politika

23.01.2024, 18:00

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, gazeteci Sedef Kabaş'ın canlı yayın programında skandal sözlere imza attı.

İthal aday istemiyoruz! CHP tabanında ön seçim yalanı isyan ettirdi! Haberi Görüntüle

''CUMHURBAŞKANI SEÇİLMESİ LAZIM''

Siyaset sahnesinde Cumhurbaşkanı adaylığı tartışmaları devam ederken, CHP'li AYkut Erdoğdu, Demirtaş güzellemesi yaptı ve şu ifadeleri kullandı; ''Demirtaş'ın Cumhurbaşkanı seçilmesi lazım. Yani inşallah... Keşke ülkemizde böyle renklilikler de olsaydı.''

CHP Balıkesir’de büyük skandal! Kendi adayına kumpas kurdular Haberi Görüntüle

ALPAY ÖZALAN: MİLLET İTTİFAKI DEĞİL DEMİRTAŞ İTTİFAKI

Aykut Erdoğdu'nun ''Demirtaş'ın Cumhurbaşkanı seçilmesi lazım.'' sözleri Twitter'da geniş yankı uyandırdı. Sosyal medya kullanıcıları, Aykut Erdoğdu'ya ve CHP'nin zihniyetine tepki gösterdi. Aykut Erdoğdu'ya tepki gösterenler arasında  AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan da vardı. Alpay Özalan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu, 'Selahattin Demirtaş Cumhurbaşkanı seçilir inşallah. Keşke ülkemizde böyle renklilikler de olsaydı ama düşük ihtimal. Meral Akşener kahvaltı yapmak ister, CHP milletvekili Cumhurbaşkanı olsun ister. Millet İttifakı değil Demirtaş İttifakı!" şeklinde ifadeler kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading