Yandex Metrica

Sitede Ara

ÇARŞAMBA SEÇİM SONUÇLARI | 31 Mart 2024 Samsun Çarşamba Belediye Başkanlığı seçim sonuçları | Çarşamba'da seçimi kim kazandı, hangi parti ne kadar oy aldı?

ÇARŞAMBA SEÇİM SONUÇLARI | 31 Mart 2024 Samsun Çarşamba Belediye Başkanlığı seçim sonuçları | Çarşamba'da seçimi kim kazandı, hangi parti ne kadar oy aldı?

31 Mart Samsun Çarşamba'da seçimi kim kazandı, hangi parti ne kadar oy aldı? sorularının yanıtı Çarşambalı vatandaşlar tarafından merak edilerek araştırılıyor. Peki, Çarşamba'da seçim sonuçları belli oldu mu? Samsun Çarşamba'da yeni belediye başkanı kim oldu? 

Politika

13.04.2024, 12:45

Samsun'da oy verme işlemlerinin sona ermesiyle birlikte Samsun merkez ve Çarşamba ilçesinin sonuçları merak edilerek araştırılmaya başladı. Adayların kampanya süresi boyunca birbirinden çarpıcı vaatler verdiği Samsun'da Çarşamba adayları da başarılı bir kampanya süreci geçirdi. Peki, Çarşamba'da seçimi kim kazandı, hangi parti önde? Çarşamba'da yeni belediye başkanı belli oldu mu? Çarşamba'da 31 Mart seçimlerinde İYİ Parti, MHP, AK Parti, CHP ne kadar oy aldı? 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Bahçeli arasında sürpriz görüşme! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Bahçeli arasında sürpriz görüşme! Haberi Görüntüle

31 MART 2024 SAMSUN ÇARŞAMBA SEÇİM SONUÇLARI

Çarşamba'da kimin ve hangi partinin seçimi kazandığı merak konusu oldu. 2024 yerel seçimlerde 31 Çarşamba Belediye Başkanı kim oldu? Çarşamba'da belediye başkanlığı seçimini hangi parti kazandı, AK Parti, İYİ Parti, CHP, MHP yüzde kaç oy aldı?

CANLI SAMSUN ÇARŞAMBA SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Çarşamba dahil olmak üzere, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlerde 81 il ve bağlı ilçelerdeki sonuçları TRHABER internet sitesinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Özgür Özel, Erdoğan'la görüşmenin detaylarını paylaştı: Cumhurbaşkanı pozitif yaklaştı! Özgür Özel, Erdoğan'la görüşmenin detaylarını paylaştı: Cumhurbaşkanı pozitif yaklaştı! Haberi Görüntüle

ÇARŞAMBA'DA SEÇİMİ HANGİ PARTİ KAZANDI?

2024 Çarşamba Belediye Başkanlığı seçimini hangi parti kazandı? Çarşamba'da belediye seçimlerini AK Parti mi kazandı? 

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Politika


Loading