Yandex Metrica

Bozkurt'ta incelemeler yapan Bakan Soylu, esnafı ziyaret etti

Bozkurt'ta incelemeler yapan Bakan Soylu, esnafı ziyaret etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batı Karadeniz'de tarihin en büyük sel felaketinin yaşandığı Bozkurt'ta sürdürülen çalışmaları incelerken, esnafı ziyaret ederek, taleplerini dinledi.

Politika

23.01.2024, 18:00

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şiddetli yağışların yol açtığı 11 Ağustos'taki sel felaketinin vurduğu Bozkurt'ta hasarın oluştuğu ya da kullanılamaz hale gelen dükkanlarda devam eden çalışmaları inceledi.

"HAYIRLI İŞLER" DİLEDİ

Bölgedeki çaışmalarla alakalı bilgi alan Soylu, diğer taraftan da esnafın taleplerini dinledi. Bozkurt'ta ticari hayatın aksamadan devam etmesi için yapılan ve geçen günlerde faaliyete alınan konteyner dükkanları da ziyaret eden Soylu, "hayırlı işler" dilediği esnafla bir süre sohbet etti.

Ezine Çayı kenarında yapılan çalışmaları inceleyen Soylu, daha sonra Bozkurt Kaymakamlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak hizmet verecek binadaki inşaat çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Buradan Afet Koordinasyon Merkezine geçen Soylu, koordinasyon toplantısına katıldı. Soylu'ya inceleme ve ziyaretlerinde, Vali Avni Çakır, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yasin Aktay ve diğer yetkililer eşlik etti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading