Yandex Metrica

Amigoluk yaptı kendisini alkışladı! Özgür Özel tribünlere oynadı! Kimse ne olduğunu anlamadı!

Türkiye 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere doğru hızla ilerlerken kavganın gürültünün eksik olmadığı CHP'de genel başkan Özgür Özel sazı eline aldı! Grup toplantısında motivasyon konuşmasını fazla kaçıran Özgür Özel, parti meclisini tribünlere çevirdi. Bağırdı, çağırdı, amigoluk yaptı, kendini alkışlattı, kimse ne olduğunu anlamadı.

Politika

08.04.2024, 21:59

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile aday kavgasına tutuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, parti tabanında bozulan morali amigoluk yaparak dağıtmak istedi. Partisinin grup toplantısında bir anda bağırmaya başlayan Özgür Özel, "En büyük Türkiye İttifakı" ifadelerini kullandı.

Ankara'nın Afrika'daki varlığı genişliyor: Tanzanya'dan Türkiye'ye 14 yıl sonra ilk ziyaret: Arka planda neler yaşandı? Ankara'nın Afrika'daki varlığı genişliyor: Tanzanya'dan Türkiye'ye 14 yıl sonra ilk... Haberi Görüntüle

ÖZEL AMİGO

Parti içinde ve dışında çok sayıda tepkilere maruz kalan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, aday belirleme sürecinde de riyakattan uzak tercihler yapınca parti tabanı çileden çıktı. Bozulan moralleri, motivasyon konuşması ile toparlayacağını sanan Özgür Özel sazı eline aldı, amigoluk yaptı.

Ahmet Türk bir kez daha İstiklâl Marşı'na başkaldırdı: CHP tek kelime etmedi Ahmet Türk bir kez daha İstiklâl Marşı'na başkaldırdı: CHP tek... Haberi Görüntüle

KÜRSÜDE BAĞIRMAYA BAŞLADI

"Kırmızı, beyaz en büyük Türkiye. Türkiye İttifakı'na inanıyoruz" diye bağırmaya başlayan Özgür Özel, "Türkiye İttifakı'na güveniyoruz. Bu seçimleri Türkiye İttifakı kazanacak, Türkiye kazanacak." ifadelerini kullandı.

İYİ Parti'den Erdoğan'ın Akşener'e 'Partinizin başında kalın' çağrısı yaptığı iddialarına ilişkin açıklama! İYİ Parti'den Erdoğan'ın Akşener'e 'Partinizin başında kalın' çağrısı yaptığı iddialarına... Haberi Görüntüle

KENDİSİNE ALKIŞ İSTEDİ

Öte yandan TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmanın sonunda Özel, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin her bir neferini alnından öpüyorum. Kendinize güvenin. Onlar korksun. Biz haklıyız, biz başaracağız. Size güveniyorum." diyerek kendisini alkışlamıştı.

Naci Görür'den İstanbul depremi uyarısı: Çok büyük bir afetle karşılaşabiliriz Naci Görür'den İstanbul depremi uyarısı: Çok büyük bir afetle karşılaşabiliriz Haberi Görüntüle

"GİDİN BU SEÇİMLERİ KAZANIN"

"Gidin bu seçimleri kazanın" diyerek işaret parmağını havaya kaldıran Özgür Özel, "Gidin ve kazanın, size güveniyorum. Cumhuriyet Halk Partisi gerçek gücünü hepsine gösterecek. Sağ olun var olun." demişti.

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Politika


Loading