Yandex Metrica

Akşener'in 15 Temmuz paylaşımı! Darbe diyebildi fakat FETÖ diyemedi

Akşener'in 15 Temmuz paylaşımı! Darbe diyebildi fakat FETÖ diyemedi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 15 Temmuz paylaşımında hain darbe girişimi için 'tiyatro' demeyi bırakıp, 'darbe' dedi fakat 'FETÖ terör örgütü' diyemedi.

Politika

23.01.2024, 17:39

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü için sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda Fetullahçı Terör Örgütü için 'FETÖ' ifadesini kullanamadı.

AK Parti'den CHP ve ittifak açıklaması! Ömer Çelik, Özel'e tepki gösterdi: 'Suç merkezine mi geldiniz' AK Parti'den CHP ve ittifak açıklaması! Ömer Çelik, Özel'e tepki... Haberi Görüntüle

'TİYATRO' DEMEKTEN VAZGEÇTİ

Daha önce FETÖ terör örgütünün Türkiye'yi işgale kalkıştığı ve Türkiye'nin 251 şehit verdiği 15 Temmuz darbe girişimi için 'tiyatro' diyem Akşener, bu kez 'darbe' ifadesini kullandı. Akşener, paylaşımında "Demokrasimizi kesintiye uğratmak için milletimizin iradesini yok sayarak planlanan 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde; Millet iradesi karşısında hiçbir gücün duramayacağını bir kez daha hatırlatıyor, Demokrasi kahramanı şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading