Yandex Metrica

AK Parti Maltepe BB adayı Kadem Ekşi Habertürk'e konuk oldu: 15 bin binayı yerinde dönüştüreceğiz!

AK Parti Maltepe BB adayı Kadem Ekşi Habertürk'e konuk oldu: 15 bin binayı yerinde dönüştüreceğiz!

AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi Habertürk'e konuk oldu. Maltepenin sevilen başkan adayı Kadem Ekşi, katıldığı TV programında Maltepeliler için planladıkları hizmetleri açıkladı.

Politika

01.05.2024, 07:10

AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Habertürk TV'de bir programa konuk oldu. Ekşi'nin katıldığı TV programını Maltepeliler dikkatlice izledi. Kadem Ekşi, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri'nde Maltepelileri mutlu edecek, Maltepelileri hizmet ile buluşturacak projelerini açıklamaya devam etti.

Kadem Ekşi, Maltepelileri ''Gerçek hizmet'' ile buluşturmak için kollarını sıvadı. Maltepeliler tarafından sevilen AK Parti'nin Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, neredeyse her gün yeni bir hizmetini açıklamaya devam ediyor.

Kadem Ekşi, ''Biz kentsel dönüşümde 'kırmızı alarm' dediğimiz Maltepe'de mahalle mahalle çalıştık. Ne yapacağımızı biliyoruz. 35 bin binamız var. Bunlardan 15 bin tanesi zemin koşulları, yerleşime uygunluk, bina performansı itibarıyla son derece riskli. Bunlar beklenen İstanbul depreminde ciddi deformasyonla, çökmelerle karşı karşıya kalacak. Biz yerinde dönüşümü daha çok önceliyoruz. Kent içindeki zayıf alanları alıyor, oraları donatı alanı olarak düzenleyeceğiz.'' ifadelerini kullandı.

Kadem Ekşi'nin açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

CHP'ye ziyaret ne zaman yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı CHP'ye ziyaret ne zaman yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı Haberi Görüntüle

''ÖNCE RİSKLİ YAPILARDAN BAŞLAYACAĞIZ''

AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, ''Kentsel dönüşümü TOKİ, Emlak Konut ve KİPTAŞ eliyle yapacağız. Karma bir sistem bu. Öncelikli riskli yapılardan başlayacağız. Anadolu yakasının en büyük spor kompleksini vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Gençlerin önünü açmamız lazım. Atatürk Kültür Merkezi'ni sahilde yapacağız. Bunların hepsinin projeleri hazır.'' ifadelerini kullandı.

Türk siyasetinde yumuşuma kaos simsarlarını rahatsız etti! Fondaş Birgün'den PKK kanalında kutuplaşma çağrısı! Türk siyasetinde yumuşuma kaos simsarlarını rahatsız etti! Fondaş Birgün'den PKK... Haberi Görüntüle

''ÇALIŞAN ANNELERE DESTEK OLMAK LAZIM''

Eskiden büyükanneler, dedeler çocuklara bakıyordu. Çalışan annelere destek olmak lazım.Kreşler yapacağız. Otoparklar işgal altında. Yeraltı otoparklarını hızla inşa edeceğimiz yerler belli. Otopark ücretleri çok düşük bedellerle olacak. Botanik park projemiz var. Bu İstanbul'un yeni cazibe ve çekim merkezi. Burada spor alanları, koşu parkurları, gençlik merkezleri, çocukluk için ekolojik köyler ve sosyal donatı alanları var.

CHP'ye ziyaret ne zaman yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı CHP'ye ziyaret ne zaman yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı Haberi Görüntüle

YENİDEN SÜREYYA PLAJI

Plajlarımız kıyı dolgularıyla kaybolmuştu. Süreyya Plajı'nı yeniden ihya edeceğiz. En sığ yerleri bulduk. 'Yeniden Süreyya Plajı' diyeceğiz. Ve tabii can dostları arkadaşlarımız var. Başıboş köpekler vatandaşlara zarar veriyor diye şikayetler var. Hayvanlar aç, onlara yeni kısırlaştırma merkezleri yapılacak. Büyük bir barınak yapacağız.

Özgür Özel, Erdoğan'la görüşmenin detaylarını paylaştı: Cumhurbaşkanı pozitif yaklaştı! Özgür Özel, Erdoğan'la görüşmenin detaylarını paylaştı: Cumhurbaşkanı pozitif yaklaştı! Haberi Görüntüle

10 BİN GENÇ İŞ DÜNYASI İLE BULUŞACAK!

Mesleki eğitim merkezimiz olacak. Gençlere altın bilezikleri takmamız lazım. 5 yılda 10 bin gencimizi iş dünyamızla buluşturacağız. Sportif yaşam merkezleriyle ilgili adım atmamız lazım. Özellikle kadınların çok ciddi talepleri var. Özel programlarla bunları hızlı biçimde Maltepe'ye kazandıracağız.

Saadet Partisi de kongreye gidiyor: Temel Karamollaoğlu'nun koltuğuna 3 isim daha talip çıktı! Saadet Partisi de kongreye gidiyor: Temel Karamollaoğlu'nun koltuğuna 3 isim... Haberi Görüntüle

1000 YATAKLI ŞEHİR HASTANESİ KURULACAK!

Bir de dev projemiz var. Maltepe'de 5 üniversitemiz var. Sağlık alanında hastanelerimiz var. Sağlık Bakanımızla konuştum. Yeni 1000 yataklı şehir hastanemizi Başıbüyük'teki alanda kuruyoruz. İhalesi yapıldı. 7/24 yaşayan bir Maltepe için çalışacağız.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Politika


Loading