Yandex Metrica

ABB Başkan adayı Turgut Altınok son anket sonuçlarını açıkladı: 10 günde büyük fark

ABB Başkan adayı Turgut Altınok son anket sonuçlarını açıkladı: 10 günde büyük fark

Cumhur İttifakı ABB Başkan adayı Turgut Altınok, son 10 günde Ankara'da büyük bir değişim yaşandığını söyleyerek masasındaki son anketin sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı.  

Politika

26.03.2024, 13:55

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, anket sonuçlarını açıkladı. Altınok, Ankara'da son 10 günde büüyük bir değişim yaşandığını vurguladı.

Türkiye'de 31 Mart yerel seçimlerine geri sayım başlarken Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, masasındaki son anketin sonuçlarını açıkladı.

MHP'den ayrıldıktan sonra İYİ Parti'ye katılan ancak bir süre sonra İYİ Parti'den de istifa eden Yusuf Halaçoğlu yeni bir parti kuracağını açıkladı. MHP'den ayrıldıktan sonra İYİ Parti'ye katılan ancak bir süre sonra... Haberi Görüntüle

'10 GÜNDE ANKARA'DA ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ'

tv100 canlı yayınına konuk olan Altınok, anketlerde son 10 günde çok büyük bir değişim olduğunu belirtti.

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok

Numan Kurtulmuş'tan Bahçeli'ye anayasa ziyareti: Faydalı bir görüşme oldu Numan Kurtulmuş'tan Bahçeli'ye anayasa ziyareti: Faydalı bir görüşme oldu Haberi Görüntüle

'GERÇEK ANKETLERDE 2 PUAN ÖNDE ÇIKIYORUZ'

Son anketin sonuçlarını açıklayan Altınok, "Anketlerde şu an biz önde çıkıyoruz. 10 günde Ankara'da çok şey değişti. Şu an gerçek anketlerde 2 puan önde çıkıyoruz." dedi.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Politika


Loading