Yandex Metrica

Sitede Ara

Şans Topu sonuçları ve kazanan numaralar kaç? 10 Nisan 2022 Milli Piyango Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı!

Şans Topu sonuçları ve kazanan numaralar kaç? 10 Nisan 2022 Milli Piyango Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı!

Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu. Şans Topu sonuçlarına göre 530.488,79 TL'lik ikramiye devretti. Şans Topu çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yapıldı. Şansına güvenip kupon dolduranlar internette Şans Topu sonuçları ve kazanan numaralar kaç? diye arama yapıyor. Peki Şans Topu sonuçları ve kazanan numaralar kaç? 10 Nisan 2022 Milli Piyango Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı!

Yaşam

23.01.2024, 19:07

Şans Topu çekilişi 10 Nisan 2022 tarihinde gerçekleşti. Şans Topu çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Çekiliş sonrasında kazanan numaralar internette merak edilmeye başladı. Çarşamba ve pazar günleri çekilen Şans Topu çekilişinde pazar günü büyük ikramiye sahibi ben olabilir miyim ümidiyle sonuçlar beklendi. Peki Şans Topu sonuçları ve kazanan numaralar kaç? 10 Nisan 2022 Milli Piyango Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı!

Marul Kafa lakaplı ünlü fenomeninin annesi hayatını kaybetti! Ölüm nedenini ise duygu dolu sözlerle açıkladı! Marul Kafa lakaplı ünlü fenomeninin annesi hayatını kaybetti! Ölüm nedenini... Haberi Görüntüle

ŞANS TOPU KAZANAN NUMARALAR KAÇ?

Şans Topu çekiliş sonuçlarına göre kazanan numaralar 10-15-21-27-34 ve 3 (Joker) oldu.

>Çekiliş sonuçlarını görmek için tıklayınız.

Yunan şarkıcı Despina Vandi'den Çeşme konserinde skandal: Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı Yunan şarkıcı Despina Vandi'den Çeşme konserinde skandal: Atatürk posteri var... Haberi Görüntüle

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi şeklinde oynanıyor. Üst bölüm 1-34 numaradan, alt bölüm ise 1-14 numaradan meydana geliyor.

Oyuncular, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılmış oluyor.

Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni bölümüyle (0+1) olarak ilerliyor. Yenilen Şans Topu oyununda, oyuncular artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanmış oluyor.

Oyuncular kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyip ya da “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de yapabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL'dir. Oyunun kurallarıyla ilgili detaylı bilgiye >https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşabilirsiniz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading