Yandex Metrica

Sitede Ara

Kılıçdaroğlu partililere seslendi: Yolumdan çekilin

Kılıçdaroğlu partililere seslendi: Yolumdan çekilin

Partisinin TBMM Grup Toplantısına konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partilileri uyardı. Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaroğlu, "Ya bana katılın ya da şimdi yolumdan çekilin" dedi. CHP liderinin bu açıklamaları parti içinde kendisine rakip olarak kişilere bir uyarı olarak yorumlandı.

Politika

23.01.2024, 19:11

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ppartisinin TBMM Grup Toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Seçimlerde zafere giden yoldan vazgeçmeyeceğini belirten CHP lider Kılıçdaroğlu'nun partilileri yaptığı uyarı dikkatlerden kaçmadı. Kılıçdaroğlu, "Ya bana katılın ya da şimdi yolumdan çekilin" dedi. 

Kılıçdaroğlu'nun bu sözlerle kimi kast ettiği

Hamza Dağ'dan CHP'li belediye başkanlarına tepki: Kayırmacılık rekoru kırıldı Hamza Dağ'dan CHP'li belediye başkanlarına tepki: Kayırmacılık rekoru kırıldı Haberi Görüntüle

"YOLUMDAN ÇEKİLİN"

Kılıçdaroğlu, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Yol arkadaşlarım bütün yol arkadaşlarımıza sesleniyorum size de bir çift lafım var bu engerekler ve çiyanlarla çatışma ne kadar sert olursa zafer de o kadar yakın ve görkemli olacaktır. Ne pahasına olursa olsun yürüyeceğiz.

Bu millete çetelere boyun eğdirmeyeceğiz. Ben o yoksulluğa mahkum edilen çocuklar için mücadele edeceğim. Ya bana katılın ya da şimdi şu anda yolumdan çekilin. Açık ve net söylüyorum"

YRP'de istifa depremi! 220 kişilik teşkilat üyesi partiden ayrıldı YRP'de istifa depremi! 220 kişilik teşkilat üyesi partiden ayrıldı Haberi Görüntüle

HEPSİ SIRAYA GİRİP ALKIŞLADIRLAR

Bu konuşmanın ardından TBBM önüne dizilen CHP milletvekilleri, Kemal Kılıçdaroğlu'nu makam arabasına kadar alkışlarla uğurladı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading