SON DAKİKA

Robert De Niro'nun ödül törenindeki konuşmasına Donald Trump sansürü

Sinema sanatının yaşayan efsanelerinden ünlü aktör Robert De Niro, Gotham Ödülleri'ndeki konuşmasıyla gündeme oturdu. De Niro, konuşma metninin kendisinin bilgisi dahilinde değiştirildiğini söyledi.

Kültür / Sanat

24.02.2024, 20:35

ABD'li ünlü sinema oyuncusu Robert De Niro, Donald Trump sansürüne verdiği tepkiyle yine sanat dünyasının ana gündemi haline geldi. De Niro, ödül töreninde yaptığı konuşma metninin kendisinin izni olmadan değiştirildiğini söyledi. 

Ünlü aktör, New York'ta 33.'sü düzenlenen Gotham Ödülleri'nde Leonardo DiCaprio ve Lily Gladstone ile başrollerini paylaştığı 'Dolunay Katilleri' filmine ödül vermek üzere çıktığı sahnede, hazırladığı konuşmayı okumaya başladı.

Konuşmasını yarıda keserek "Konuşmamın başı değişmiş, kesilmiş. Bundan haberim yoktu" diyen De Niro, konuşmasında Trump'ı eleştirdiği kısımların kendisine sorulmadan çıkarıldığını belirtti.

Konuşmasının orijinal metnini telefonundan okumaya devam eden De Niro, Trump'ın 'yalanlarına' atıfta bulunarak "Eski başkan görevde olduğu 4 yıl boyunca bize 30 binden fazla kez yalan söyledi ve şu anki intikam kampanyasında da hızını kesmiyor" ifadelerini kullandı.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading