Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 21 yıllık zafer dolu mazisini, şanlı Türk tarihi ile harmanlayan “Metehan’dan Erdoğan’a” adlı kitap okuyucuları ile buluşacak. Mahmut Çelik’in kaleme aldığı “Metehan’dan Erdoğan’a” adlı kitabın imza günü 25 Kasım cumartesi günü İstanbul’da Ümraniye Belediyesi'nin kitap fuarında Ümraniye Belediye stadında saat 15.00 ile -18.00 arasında yapılacak.
GELİRİ GAZZE'YE GİDECEK
Kitabın yazarı Mahmut Çelik imza gününde kitaptan elde edilecek bütün gelirin Gazze’ye bağışlanacağını açıklayarak , "Cahit Zatifoğlu’ nun dediği gibi “Bir duruşu olmalı insanın, Bir anlayışı, bir Davası. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi bizi mazlumların gür sesi olmamız gereken bu kutsal davadan hiç kimse alı koyamaz. Gazze’ye kayıtsız kalan bizden değildir" ifadelerini kullandı.
DAHA ÖNCE DE DEPREMZELER İÇİN BAĞIŞ YAPMIŞTI
Metehan'dan Erdoğan'a adlı kitabının yazarı Mahmut Çelik, daha önce kaleme aldığı “Eyvah mezun oldum" adlı kitabının gelirini de depremzedelere destek olmak için Kızılay’a bağışlamıştı.