banner2

Rüyada yılan görmek neye işarettir? Rüyada evin içinde yılan görmek ne anlama geliyor?

Yılan gerçek hayatta da hazzedilmeyen bir hayvan. Rüyalarda da genellikle düşmana tabir oluyor. Rüyada yılan görmek ne demek? Rüyada siyah ve beyaz yılan görmek ne demek? Rüyada evin içinde yılan görmek neye yorulur?

Hayat 15.03.2023, 09:50
Abone ol
Rüyada yılan görmek neye işarettir? Rüyada evin içinde yılan görmek ne anlama geliyor?

Rüyada yılan görmek gizli düşman ve geçim zorluğuna işarettir. Yılan bazı durumlarda kadın, çocuk ve devlet işlerine de yorumlanır.

RÜYADA SİYAH YILAN GÖRMEK

Rüyada görülen siyah yılan güçlü düşmana işarettir. Siyah yılan, hile yolu ile rüya sahibine yaklaşan gizli düşmana yorumlanır. Rüyada siyah yılan görmeyi asker kişilere yorumlayan tabirciler de var.

YEŞİL YILAN GÖRMEK

Yeşil yılan görmek ise din düşmanı bir kişiye işaret eder. Bu din düşmanı esasında Salih bir kimsedir. İnsanları kandıran din düşmanı, çevredekilerin dini hassasiyetlerini kullanarak yakın çevreye zarar verir.

RÜYADA BEYAZ YILAN GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada beyaz yılan görmek, kuvvetsiz ve zayıf düşmana işarettir. Çevrenizdeki düşman çok yakınınızda olsa da size zarar verecek kudrette değildir. 

SARI YILAN GÖRMEK

Sarı yılan görmek ise genellikle hayra işaret etmez. Rüyada görülen sarı yılan, düşmanın hasta olduğuna yorumlanır. Maddi durumu iyi olan düşman, art niyetli ve kötü davranışları ile çevresini etkisi altına almaktadır. Fakat düşmanın rüya sahibine zarar verecek kudreti yoktur. 

RÜYADA BÜYÜK VE KÜÇÜK YILAN GÖRMEK

Rüyadaki yılanın küçüklüğü, düşmanın zayıflığına işarettir. Büyük yılan ise düşmanın büyük olmasına yorumlanır. Yılanın büyüklüğünü evlada yorumlayan tabirciler de var. 

EVİN İÇİNDE BİRÇOK YILAN GÖRMEK

Rüyada görülen yılanların rüya sahibinin evinin içinde olması, kişinin çok sayıda düşmanı olduğuna yorumlanır. Ayrıca bu düşmanlar rüya sahibine çok yakındır. Evin içinde çok sayıda yılan görmek, uyarıcı bir rüya olarak nitelendirilir. Etrafını art niyetli kişiler sarmış olan rüya sahibi, çevresine karşı çok dikkatli olmalıdır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!