İstanbulluların can güvenliği kalmadı! Bir yerde su borusu patlarken bir yandan İETT yanıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ekrem İmamoğlu'nun yönetimi altında kan kaybediyor. Mega kentin birçok noktasında belediye kaynaklı hizmetlerde aksaklıklar yaşanırken, sadece dün yaşananlar İstanbullulara 'yeter artık' dedirtti.

Gündem 12.05.2022, 12:31 12.05.2022, 15:09
Abone ol

İstanbul'da dün yaşanan aksaklıklar yönetimdeki zaafiyeti bir kez daha ortaya koydu. Megakentin birçok noktasında aksaklıklar yaşanırken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 2023 seçimlerine hazırlık yapmaya çalışıyor. 

Sadece dün İSKİ borusu patlarken bir yandan İETT otobüsü tramvayla çarpıştı, bir İETT otobüs yandı, bir tanesinin lastiği patladı ve 14 otobüste bakımsızlıktan yolda kaldı. 

İSTANBULLULAR KAN AĞLIYOR İMAMOĞLU SEÇİM DERDİNDE 

İstanbulluları çileden çıkaran bu gelişmeler sonucunda Ekrem İmamoğlu'na tepkiler çığ gibi büyürken, İmamoğlu'nun 2023 için seçim hazırlıkları İstanbul'da hizmetlerin aksamasına sebep oluyor. 

SU BORUSU PATLADI 5 İLÇEDE SULAR KESİLDİ 

Dün Başakşehir'de İSKİ'ye ait su borusu patladı. Kavşakta yollar göle dönerken, sürücüler ilerlemekte zorluk çekti.Su nedeniyle Isparta Kule ile Yeşilkent istikametine giden yollarda uzun kuyruklar oluştu. Diğer yandan 5 ilçede sular kesildi. 

OTOBÜS TRAMVAYLA ÇARPIŞTI

Diğer yandan Fatih'te Haseki Durağı yakınında raylı yola giren İETT otobüsüyle tramvay çarpıştı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Kaza sonucunda 6 kişinin yaralandı.

İETT OTOBÜSÜNÜN LASTİĞİ FIRLADI

Başka bir olayda ise Beykoz'da Yeni Riva Yolu'nda seyir halinde olan İETT otobüsünün sol arka lastiği yerinden çıktı. Olay esnasında otobüste bulunan yolcular yolun kenarında zorlukla durabilen araçtan tahliye edildi.

PARK HALİNDEKİ OTOBÜS YANDI 

İETT otobüsleri ile ilgili başka bir olayda Başakşehir'de yaşandı. İkitelli OSB Mahallesi Bedrettin Dalan Bulvarı'nda park halindeki İETT otobüsünde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. 

Kısa sürede büyüyen alevler otobüsü sardı. Yangın, olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülürken, otobüs küle döndü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!