Yandex Metrica

Togg'un en çok beğenilen rengi belli oldu! İşte Türk halkının tercihi

Togg'un en çok beğenilen rengi belli oldu! İşte Türk halkının tercihi

İlk etapta 6 renk seçeneği ile üretilecek olan Türkiye'nin yerli ve milli arabası Togg'un en çok ilgi görün rengi belli oldu. Togg'un sosyal medya hesaplarından yayımlanan ankette en çok oyu yüzde 68 ile Kapadokya rengi aldı.

Otomobil

09.05.2024, 18:06

Türkiye'nin otomobili TOGG'un ilk aracı 29 Ekim'de banttan indirildmiş, aracın Türkiye'den esinlenerek belirlenen 6 adet rengi paylaşılmıştı.

Yeni yönetmelik herkesin kafasını karıştırdı: Otomobil alınmalı mı? Satılmalı mı? Uzmanlar son noktayı koydu Yeni yönetmelik herkesin kafasını karıştırdı: Otomobil alınmalı mı? Satılmalı mı?... Haberi Görüntüle

TÜM RENKLER YOĞĞUN İLGİ GÖRDÜ

"Gemlik" zeytin ağaçlarının gölgesindeki mavi suları, "Anadolu" Anadolu topraklarındaki cana yakınlık ve tutkuyu yansıtan kırmızıyı, "Oltu" taşın göz alıcı siyahlığını, parlak dokusunu, sağlam yapısını, "Kula" Kula'nın doğal yapısı, kayaçları ve vadileriyle yerkürenin milyonlarca yıllık geçmişini bugüne taşıyan gri ihtişamını, "Kapadokya" Kapadokya'nın olağanüstü güzellikteki doğa harikası peri bacalarının toprak ve kum bejini, Pamukkale ise travertenlerin göz kamaştıran beyazlığını ifade ediyor.

Fotoğraf: Togg

Araç sahipleri dikkat! Trafik sigortasında prim artış oranı belli oldu: Kim ne kadar ödeyecek? Araç sahipleri dikkat! Trafik sigortasında prim artış oranı belli oldu:... Haberi Görüntüle

500 BİN KİŞİ OY VERDİ

Bunun üzerine Togg'un sosyal medya hesabından 500 bin kişinin katılımıyla renk anketi yapıldı. Ankete katılanların yüzde 68'i 'Kapadokya' rengini seçti. 
Togg'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Sizlerden gelen 500.000'den fazla yorum ve etkileşimi inceledik. Renk anketimizin birincisi Kapadokya oldu. Sosyal medya hesaplarımızdan anketimize katılan herkese teşekkür ederiz."

Çin'den ithal edilen tüm otomobiller artık daha pahalı!! Rekor ek vergi geliyor Çin'den ithal edilen tüm otomobiller artık daha pahalı!! Rekor ek... Haberi Görüntüle

ERDOĞAN AİLESİNİN RENGİ ANADOLU KIRMIZISI

Gemlik'teki fabrikanın açılışını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk araç için sipariş vermişti. Emine Erdoğan ise sosyal medya paylaşımı ile 'Anadolu Kırmızısı'nda karar kıldıklarını açıklamıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading