Yandex Metrica

Yeni yönetmelik herkesin kafasını karıştırdı: Otomobil alınmalı mı? Satılmalı mı? Uzmanlar son noktayı koydu

Yeni yönetmelik herkesin kafasını karıştırdı: Otomobil alınmalı mı? Satılmalı mı? Uzmanlar son noktayı koydu

Araba alınmalı mı, satılmalı mı? Diye kara kara düşünen vatandaşlara uzmanlardan cevap geldi. Uzmanlar, 'Otomobil almak için iyi, satmak için kötü zaman' dedi. Yeni yönetmelik otomobil almak isteyenlere avantajlı bir ortam sunuyor.  

Ekonomi

10.06.2024, 10:07

7 Temmuz 2024 tarihinde yürürlüğe girecek olan AB Genel Güvenlik Yönetmeliği, Türkiye otomobil alım satımında önemli değişikliklere yol açtı. Yeni yönetmelik, otomobil almak isteyenler için avantajlı bir ortam sunarken, mevcut araçlarını satmak isteyenler için zorlu bir dönemi başlattı.

O bölgede devasa rezerv bulundu: Tam tamına 3,2 milyarlık keşif! Değeri dudak uçuklattı! Herkes sıraya girecek O bölgede devasa rezerv bulundu: Tam tamına 3,2 milyarlık keşif!... Haberi Görüntüle

ARAÇ ALMAK İÇİN İYİ ZAMAN

Sıfır araçlarda yeni güvenlik standartlarını karşılamayan araçların satışını teşvik etmek için arka arkaya kampanya düzenleniyor. Yapılan bu kampanyalar, sıfır kilometre araçların fiyaltarını düşürüyor.

İkinci el fiyatlarında düşüş yaşanacak. Sıfır araç kampanyalarının etkisiyle birlikte ikinci el araç fiyatları da düşüşe geçmek üzere. Bu durum, ikinci el araç almak isteyenler için uygun fiyatlı seçenekler sunuyor.

Bakan Şimşek açıkladı: Enflasyon tahminleri değişti Bakan Şimşek açıkladı: Enflasyon tahminleri değişti Haberi Görüntüle

ACELECİ DAVRANMAYIN: ARABA SATMAK İÇİN KÖTÜ ZAMAN!

Sıfır araç kampanyaları nedeniyle ikinci el araç fiyatları düşüyor. Bu durum ise araç satmak isteyen vatandaşlar için gelir kaybına neden oluyor. 

Bayram öncesi dönemde bile ikinci el araçlara olan talep oldukça düşük. Bu durum araçlarını hızlı bir şekilde satmak isteyenler için zorluk yaratabilir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading