Yandex Metrica

Duyan bayilere koştu! Hyundai i10'un satışları patladı! ÖTV'siz sıfır araç imkanıyla aracınız kapıda!

Duyan bayilere koştu! Hyundai i10'un satışları patladı! ÖTV'siz sıfır araç imkanıyla aracınız kapıda!

Araba alma hayali kuran ancak bu hayali gerçekleştiremeyen vatandaşlar için ise Hyundai'den ÖTV'siz ucuz araba alma imkanı geliyor. Hyundai i10 araçları 465 bin TL ile alıcılarını bekliyor. İşte ÖTV'siz sıfır araç almanın kuralları ve detayları...

Otomobil

18.05.2024, 10:12

Arabasız olmaz diyip, araba alma hayali kuran milyonlarca vatandaş, ekonomik sıkıntılar ve araç piyasasındaki pahalılık nedeniyle hayalleini başka bahara ertlemeye devam ediyor.

ÖTV'SİZ SIFIR ARAÇ İMKANI

Ancak dünyaca ünlü dev Koreli araba markası Hyudai ise i10 araçları için ÖTV'siz sıfır araba sahibi olma imkanı sağlıyor. 

SIFIR ARAÇ ALMANIN KURALLARI NELER?

ÖTV'siz araç almak isteyen vatandaşlar ise belirli kurallara uymaları gerekiyor. Sıfır Hyundai i10 aracını ÖTV'siz almak isteyen vatandaşların öncelikle 5 yıl boyunca aracın satışını yapmamaları gerekiyor. Aracın satışı gerçekleşirse eğer devlet muaf olunan ÖTV'yi geri istiyor. ÖTV'siz araç satın alıp kurala uymayan vatandaşlara ise 5 yıl boyunca bir daha bu haktan yararlanamıyor. 

ÖTV'SİZ ARAÇ FİYATI 465 BİN TL

Hyundai i10 aracı için açıklama yapıldı. Otomobil'in şu anki liste fiyatının 835 bin TL'den satılıyor. ÖTV'den muafiyeti olan aracın fiyat 465 bin TL ödeyerek araca sahip olabilecek. Kredi desteği kullanıldığında ise 2024 model Hyundai i10 'a sahip olmak kolaylaşıyor. 

 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

1

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Otomobil


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading