Yandex Metrica

Otomobil devlerinden kampanya yarışı: Sıfır otomobilde görülmemiş fırsat

Otomobil devlerinden kampanya yarışı: Sıfır otomobilde görülmemiş fırsat

Ford ve Renault otomobil üreticisi, Türkiye'deki hafif ticari araç pazarında birçok vatandaşın ilgisini çekebiliyor. Nitekim sıfır otomobil fiyatlarındaki artış sonrasında alternatif tercihler de değerlendirilmeye başladı. Bu noktada Ford Transit Courier ve Renault Express Van hafif ticari araç modelleri de ön plana çıkabiliyor. İşte detaylar...

Otomobil

02.05.2024, 09:57

Sıfır otomobil fiyatlarındaki artış, birçok vatandaşı alternatif tercihlere yöneltmeye başladı. Bu noktada hafif ticari araçlar da dikkat çekiyor. Ford ve Renault, Türkiye'deki hafif ticari araç pazarında önemli bir yere sahip. Transit Courier ve Express Van modelleri, uygun fiyatları ve geniş kullanım alanları ile öne çıkıyor.

Sıfır otomobil fiyatlarındaki yükseliş birçok vatandaşın yeni araba almasını zorlaştırdı. Özellikle kasım ve aralık aylarında otomobil fiyatlarındaki artış azalsa da mevcut sıfır araba fiyatları pek çok vatandaşın bütçesini aşabiliyor. Bu sebeple yeni araba satın almak isteyen birçok vatandaş alternatif tercihlere yönelebiliyor. Ayrıca bu noktada hafif ticari araçlar da dikkat çekici olabiliyor.

HAFİF TİCARİ ARAÇLAR DİKKAT ÇEKİYOR

Sıfır otomobil fiyatlarındaki artış birçok vatandaşın yeni araba almasını zorlaştırdı. Bu nedenle bazı vatandaşlar yeni otomobil almaktan vazgeçebiliyor, bazıları ikinci el arabalara yönelebiliyor, ötekileri ise hafif ticari araçları tercih edebiliyor.

Hafif ticari araç modelleri pek çok vatandaş tarafından şehir içi kullanımlarının yanı sıra aile arabası olarak da tercih edilebiliyor. Çünkü binek otomobillere kıyasla daha uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Ayrıca bu noktada Ford Transit Courier ve Renault Express Van hafif ticari araç modelleri de dikkat çekici olabiliyor.

Ford ve Renault hafif ticari araç modelleri, uygun fiyatları ile Türkiye'deki pek çok vatandaşın dikkatini çekebiliyor. Nitekim Ford Transit Courier modelinin 674.100 TL'den ve Renault Express Van modelinin 698.900 TL'den sıfır araç fırsatı olarak sunulması, yok artık bile dedirtebiliyor. Öte yandan hem Renault Express Van hem de Ford Transit Courier hafif ticari araç modelinin fiyat listesi aşağıda yer alıyor.

RENAULT EXPRESS VAN ARALIK FİYAT LİSTESİ

Sıfır otomobil satın almak isteyen bazı vatandaşlar, alternatif tercih olarak hafif ticari araç modellerini değerlendirebiliyor. Ayrıca bu noktada Renault Express Van modeli de ön plana çıkabiliyor. İşte 28 Aralık 2023 tarihli Renault Express Van fiyat listesi;

Fiyatı: 698.900 TL. Versiyonu: Joy 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full.

FORD TRANSİT COURİER ARALIK FİYAT LİSTESİ

Ford otomobil üreticisi, Türkiye'deki birçok insanın dikkatini Transit Courier hafif ticari araç modeli ile çekebiliyor. Bu nedenle fiyat listesi de merak edilebiliyor. İşte 28 Aralık 2023 tarihli Ford Transit Courier fiyat listesi;

Fiyatı: 674.100 TL. Versiyonu: 1.5L TDCI 75PS. Donanımı: Trend. Şanzıman Tipi: 6 İleri Manuel. Yakıt Tipi: Dizel. Emisyonu: Euro 6.2.

Fiyatı: 750.800 TL. Versiyonu: 1.5L TDCI 100PS. Donanımı: Deluxe. Şanzıman Tipi: 6 İleri Manuel. Yakıt Tipi: Dizel. Emisyonu: Euro 6.2.

OTOMOBİL TERCİHİ NASIL YAPILMALI?

Sıfır otomobil satın almak isteyen kişilerin bazı noktalara dikkat etmeleri tavsiye ediliyor. Bu noktalardan bazıları; bütçe analizi, yakıt verimliliği, güvenlik özellikleri, araç tipi ve boyutu olarak ön plana çıkabiliyor. Ayrıca alınacak arabanın ihtiyaçları karşılayıp karşılamadığı da önemli görülüyor. Bu nedenle yeni araç satın alma sürecinde, marka ve model araştırmasının iyi yapılması öneriliyor.

Hafif ticari araç tercih ederken Renault Express Van ve Ford Transit Courier modellerinin yanı sıra Fiat, Peugeot ve Volkswagen gibi otomobil üreticilerinin de hafif ticari araç modellerinin incelenmesi tavsiye ediliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading