Yandex Metrica

Ulvi Kahyaoğlu kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Ulvi Kahyaoğlu nereli, hangi dizilerde oynadı?

Ulvi Kahyaoğlu kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Ulvi Kahyaoğlu nereli, hangi dizilerde oynadı?

Tozluyaka dizisi oyuncularından Ulvi Kahyaoğlu vatandaşlar tarafından merak edildi. FOX TV'nin yeni dizisi Tozluyaka kadrosunda bulunan Ulvi Kahyaoğlu, oyunculuğuyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Her pazartesi FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Tozluyaka dizisi kadrosuyla da izleyicilerin dikkatini çekti. Peki Ulvi Kahyaoğlu kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Ulvi Kahyaoğlu nereli, hangi dizilerde oynadı?

Kimdir

15.05.2024, 18:08

Ulvi Kahyaoğlu, vatandaşlar tarafından araştırılan isimler arasında bulunuyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozluyaka dizisi kadrosunda yer alan Ulvi Kahyaoğlu, izleyiciler tarafından merak edildi. Dizinin yapımı NTC Medya, yapımcılığı ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp tarafından gerçekleştiriliyor. Peki Ulvi Kahyaoğlu kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Ulvi Kahyaoğlu nereli, hangi dizilerde oynadı?

ULVİ KAHYAOĞLU KİMDİR?

Ulvi Kahyaoğlu, 25 Mayıs 1995 tarihinde İzmir’de doğdu. Ulvi Kahyaoğlu ilk oyunculuk deneyimini Give Me a Lighter adlı sinema filmi ile yaşadı. Ulvi Kahyaoğlu, ilerleyen zamanda Küre, Benim Adım Melek, İçimde ki Kahraman gibi yapımlarda oynadı. Elbet Bir Gün adlı dizi projesinde Serdar karakterini canlandırdı.

Ulvi Kahyaoğlu, Tozluyaka dizisinde rol almaktadır.

ULVİ KAHYAOĞLU OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER NE?

İçimde ki Kahraman / 2021
Benim Adım Melek / 2019-2021
Küre / 2019 
Give Me a Lighter / 2018 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading