Yandex Metrica

Sitede Ara

Acun Ilıcalı'nın amcası kimdir, kaç yaşında? Gürbüz Ilıcalı neden öldü?

Acun Ilıcalı'nın amcası kimdir, kaç yaşında? Gürbüz Ilıcalı neden öldü?

Ünlü televizyon programcısı ve kanal sahibi Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından amcası Gürbüz Ilıcalı'nın hayatını kaybettiğini duyurdu. Sosyal medya kullanıcıları ise acun Ilıcalı'nın amcası kimdir, kaç yaşında? Gürbüz Ilıcalı neden öldü? Sorularına yanıt arıyor. İşte Acun Ilıcalı'nın amcası hakkında detaylı bilgi...

Kimdir

15.05.2024, 22:59

Acun Medya kanalının ve Hull City futbol takımının sahibi iş insanı ve televizyon programcısı Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından amcası Gürbüz Ilıcalı'nın hayatını kaybettiğini duyurdu. İnstagram üzerinden amcasını kaybettiğini duyuran Acun Ilıcalı'nın hayranları ise amcasını merak etmeye başladı. Peki Acun Ilıcalı'nın amcası kimdir, kaç yaşında? Gürbüz Ilıcalı neden öldü? İşte detaylar...

Ünlü iş insanı ve televiyon programcısı Acun Ilıcalı instagram hesabı üzerinden amcası Gürbüz Ilıcalı'nın hayatını kaybettiğini duyurdu. Ilıcalı yaptığı paylaşımda, "İyilikten başka bir şey düşünmeyerek ,zorda kalanın yardımına koşarak, ailemize amcalık, babalık, dedelik yaparak geçen, örnek aldığım, imrenilenecek bir ömür.. Canımız Gürbüz Amcamı kaybettik, başımız sağ olsun…" dedi.

GÜRBÜZ ILICALI KİMDİR, NEDEN ÖLDÜ?

Gürbüz Ilıcalı 12 Şubat 1938 yılında Erzurum'da doğdu.  

İlkokulu Erzurum Ilıca İlçesinde Ilıca İlköğretim okulunu bitirdi. 

Sonra Ortaokul ve liseyi Erzurum Lisesinde okuyarak Erzurum Lisesinden mezun olup, Üniversite tahsilini; Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi G.Z.B bölümünde mezun oldu.

1965 yılında Tarım Bakanlığı Erzurum Zirai Mücadele Bölge Müdürlüğünde göreve başladı. 

1 Ekim 1966 da ayrılarak askerlik görevini yapmak için Polatlı Topcu Yedek Subay Okuluna gitti. 1 Mart 1967 yılında Asteğmen olarak İstanbul 66. Tümen 391 Top. Tb. Atandı. 

20.10.1968 yılında Kocaeli/İzmit Seka Genel Müdürlüğünde Zir. Yük. Müh. Olarak göreve başladı. Etüt Araştırma şefi iken naklen Kocaeli Teknik Ziraat Müdürlüğü görevine başladı.

1977 de İzmit Belediye Park ve Bahçeler Müdürü olarak atandı. 

1978 yılında tekrar Kocaeli Ziraat Müdürü olarak atandı.

Reorganizasyon çalışmalarında Kocaeli Bakanlık İl Müdürü olarak atandı. 

1983-1993 yılları arasında Bakanlık İl Müdürü olarak görevimi yaptı. 

15 Mayıs 1993 Tarihinde kendi isteğiyle emekli oldu.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Kimdir


Loading