Yandex Metrica
SON DAKİKA
Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında? Gamze Özçelik'in eski eşi Uğur Pektaş oyunculuğu bıraktı mı?

Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında? Gamze Özçelik'in eski eşi Uğur Pektaş oyunculuğu bıraktı mı?

Gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden Uğur Pektaş, son paylaşımıyla gündeme geldi. Bir dönem Gamze Özçelik ile evli olan Pektaş'ın hayatı merak konusu oldu. Peki Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında? Uğur Pektaş oyunculuğu bıraktı mı? İşte detaylar...

Kimdir

27.01.2024, 22:55

Arka Sokaklar'da canlandırdığı karakterle hafızalara kazınan Uğur Pektaş, bir süredir hem ekranlardan hem gözlerden uzak bir yaşam sürüyor. Ünlü oyuncunun sosyal medya paylaşımı gündem oldu. Haberlerin ardından Uğur Pektaş'ın hayatı merak ediliyor. Peki Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında? Uğur Pektaş oyunculuğu bıraktı mı? İşte ayrıntılar...

Bilen Akpınar kimdir? İBB bağımsız adayı Bilen Akpınar nereli? Haberi Görüntüle

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

16 Ekim 1979 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Uğur Pektaş, Kocaeli Üniversitesi Derbent Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu'nda otelcilik üzerine eğitim aldı. 2005 yılında Kanal D'de yayınlanan Survivor Türkiye: Büyük Macera yarışmasında birinci olmasının ardından oyunculuğa başladı.

Kuşdili, Düşler ve Gerçekler gibi projelerde yer alan Pektaş, Arka Sokaklar'daki rolüyle akıllara kazındı. 19 Haziran 2008'de meslektaşı Gamze Özçelik ile dünyaevine girdi. 2009 yılında ise eşi Gamze Özçelik ile birlikte Arka Sokaklar'dan ayrıldı.

Ardından 2011 yılında yeniden diziye geri döndü. 2016 yılında ise Arka Sokaklar'dan tamamen ayrıldı. 2020 yılında Survivor 2020 kadrosuna dahil oldu ancak yaşadığı sakatlık sonrası yarışmayı bırakmak zorunda kaldı.

İYİ Parti Gaziantep adayı belli oldu mu, kim? İYİ Parti... Haberi Görüntüle

UĞUR PEKTAŞ OYUNCULUĞU BIRAKTI MI?

Bir süredir oyunculuk yapmayan Uğur Pektaş'ın tasavvufla ilgilendiği öğrenildi. Pektaş, son olarak mutasavvıf Ömer Tuğrul İnançer'in cenazesinde görüntülendi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading