Yandex Metrica

Tuğçe Kazaz kimdir, kaç yaşında? Tuğçe Kazaz nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Tuğçe Kazaz kimdir, kaç yaşında? Tuğçe Kazaz nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Tuğçe Kazaz, Ezgi Mola ile aralarında çıkan tartışma sonrasında gündemde yerini aldı. Eski manken Tuğçe Kazaz, sosyal medyada yayınladığı paylaşıma Ezgi Mola karşılık verdi. Bu olay sonrasında vatandaşlar internette Tuğçe Kazaz kimdir diye araştırma yapmaya başladı. Peki Tuğçe Kazaz kimdir, kaç yaşında? Tuğçe Kazaz nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Kimdir

18.05.2024, 16:33

Tuğçe Kazaz vatandaşlar tarafından merak edildi. Tuğçe Kazaz'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma Ezgi Mola cevap verince ortalık birbirine karıştı. Bu olay sonrasında eski manken Tuğçe Kazaz gündemde yerini aldı. İnternette Tuğçe Kazaz hayatı araştırılıyor. Peki Tuğçe Kazaz kimdir, kaç yaşında? Tuğçe Kazaz nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı?

TUĞÇE KAZAZ KİMDİR?

Tuğçe Kazaz, 26 Ağustos 1982 tarihinde Balıkesir'de doğdu. Tupğçe Kazaz, İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde okudu. Eski manken Tuğçe Kazaz, 2000 yılında Elit Model Look yarışmasında ikinci, 2001 senesinde Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci oldu.

Tuğçe Kazaz, George Seitaridis ile evlendi ve Yunanistan'a gitti. Kazaz, nikahtan önce Rum Ortodoks dinine geçti ve Maria Seitaridis ismini aldı. Eski manken Tuğçe Kazaz, üç yıllık evliliği sonrasında tekrar Türkiye'ye ve Müslümanlığa döndü.

Tuğçe Kazaz, mankenliğin dışında oyunculukta yaptı.

TUĞÇE KAZAZ HANGİ DİZİ VE FİLMLERDE OYNADI?

2014 Kafkas

2013 Gönül Hırsızı

2012 Uzun Hikaye

2012 Son Yaz Balkanlar 1912

2008 Cin Geçidi

2007 Can

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading