Yandex Metrica
SON DAKİKA
Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven kimdir? Gizem Güven boşanıyor mu?

Sihirli Annem'in Ceren'i Gizem Güven kimdir? Gizem Güven boşanıyor mu?

Sihirli Annem ve Selena dizileri ile yıldızı parlayan genç oyuncu Gizem Güven, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuru ile sevenlerini üzdü. Peki, Gizem Güven kimdir, kaç yaşında ve nereli? Gizem Güven boşanıyor mu?

Kimdir

29.02.2024, 01:49

Ekranların sevilen genç oyuncularından Gizem Güven, geçtiğimiz Eylül ayında 10 yıldır birlikte olduğu futbolcu Caner Turp ile dünyaevine girmişti. Çiftten beklenmedik bir karar geldi. Güven, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile sevenlerini şaşırttı. Peki, Gizem Güven kimdir, kaç yaşında? Gizem Güven ve Caner Turp boşanıyor mu? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Survivor Mustafa Kemal diskalifiye mi oldu? Survivor Mustafa Kemal kimdir? Haberi Görüntüle

GİZEM GÜVEN KİMDİR?

1993 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Gizem Güven, 3 yaşından itibaren reklam filmlerinde rol almaya başlamıştır. Temiz Aile Temiz Gelecek dizisiyle ekran macerasına adım atan ünlü isim, sonrasında İki Arada dizisinde rol almıştır.  2002 yılında yer aldığı Sihirli Annem dizisiyle, tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline geldi. Selena dizisinde 'Leyla' karakterini canlandıran Gizem Güven, bir süredir herhangi bir projede rol almıyor ve sosyal medya hesabı üzerinden kazanç sağlıyor.

AK Parti Eskişehir Belediye Başkan adayı kim, aslen nereli, kaç... Haberi Görüntüle

GİZEM GÜVEN BOŞANIYOR MU?

Evliliği hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Gizem Güven, şu ifadeleri kullandı; 

"Bir süredir evliliğimizle ilgili yaşadığımız fikir ayrılıklarını çözüme ulaştıramadığımız için karşılıklı konuşup anlaşarak, saygı çerçevesi içinde ayrılık kararı aldığımızı sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Evliliğimizi bitirmiş olsak da, geçmişimize ve birbirimize olan olan saygımız baki kalacaktır. Dolayısıyla bizler ve ailelerimiz bu zorlu süreci atlatırken, konu ile alakalı olarak hassasiyetlerinizi rica ediyor ve gizliliğimize saygı göstermenizi bekliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz."

Veysi Kurt kimdir? TCDD Genel Müdürü Veysi Kurt kim? Haberi Görüntüle

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading