Yandex Metrica

Sarışın kadın takıntısına okunmuş baklava öneren Önder Özcan kimdir? Önder Özcan mesleği ne?

Sarışın kadın takıntısına okunmuş baklava öneren Önder Özcan kimdir? Önder Özcan mesleği ne?

Beyaz TV'de Nur Viral'in sunduğu Hayatta Her Şey Var programında isim analizi yapan Önder Özcan, bir izleyicisinin sorduğu soruya verdiği yanıtla gündemi salladı. Peki, Önder Özcan kimdir? İşte merak edilen soruların yanıtları..

Kimdir

19.05.2024, 01:45

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Nur Viral'in yaptığı Hayatta Her Şey Var programında isim analizi yapan Önder Özcan, izleyenleri şaşırttı. Bir izleyicisinin eşi ile ilgili sorduğu soruya; "Eşinizin sarışın kadın takıntısı varsa, ona her gün ihlas suresi okunmuş baklava yedirin" cevabı vermesi ile gündem adeta sallandı. Hal böyle olunca sosyal medya kullanıcıları Önder Özcan kimdir? Önder Özcan ne iş yapıyor? gibi sorular sormaya başladı. İşte detaylar...

ÖNDER ÖZCAN KİMDİR?

Önder Özcan, Alternatif Tıp, Başvuru Kitapları, Diğer Kategoriler kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. 2015 ve 2017 yıllarında kitap çıkartmıştır. Zaman zaman sabah programlarına da çıkan Önder Özcan isim analizi yapmaktadır. Yaşadığı sorunlar yüzünden bioenerji eğitimi aldığını ifade eden Özcan, kendisi gibi hastalara yardımcı olmayı amaçladığını belirtiyor. Danışmanlarının, ilaç tedavisinin çare bulamadığı durumlarda derman olduğunu ve destek olduğunu söylüyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading