Yandex Metrica

Sitede Ara

Pelin Karahan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Pelin Karahan eşi

Pelin Karahan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Pelin Karahan eşi

Arda İle Omuz Omuza'nın konuğu olan oyuncu Pelin Karahan'ın hayatı merak konusu oldu. Peki, Pelin Karahan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Pelin Karahan evli mi?

Kimdir

27.04.2024, 15:00

Arda İle Omuz Omuza'nın konuğu olan oyuncu Pelin Karahan kimdir, nereli, evli mi ve kaç yaşında? Pelin Karahan'ın eşi kim ve dizileri neler? İşte tüm merak edilen soruların yanıtları...

PELİN KARAHAN KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

16 Ekim 1984 tarihinde Ankara'da doğan ünlü oyuncunun gerçek adı Vildan Pelin Karahan'dır. Küçük yaşlarındayken İzmir'in bir ilçesinde yaşamasının ardından tekrar Ankara'ya döndü.

İlk okulu Ankara'da bulunan Arı Koleji'nde tamamlayan Pelin Karahan, ortaokul eğitiminin bir kısmını Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu'nda ve İzmir'de Ödemiş İlköğretim Okulu'nda aldı. Ankara Polis Koleji'ni bırakmasının adından eğitimine tekrar devam eden Karahan Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi'nden başarıyla mezun oldu. Daha sonra lisans eğitimi için Eskişehir Anadolu Üniversitesi'ne başlayan güzel oyuncu Turizm Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu

PELİN KARAHAN NASIL OYUNCU OLDU?

Henüz öğrencilik yıllarındayken birçok faaliyete katılan Pelin Karahan, dans ve taklit gibi alanarda fazlasıyla yetenekli olduğunu fark etti. Daha sonra çalışmak üzere, İstanbul'a geldiğinde ek iş olması amacıyla Erberk Ajans'a kaydoldu. Bu ajansa kayıt olduktan sonra Çağan Irmak ile birlikte Demirdöküm markası için bir reklam filmi çekti ve sonraki süreçte de bu reklamların devamı geldi. Coca Cola Light, Yedigün, Kit Kat gibi reklamlarda izlediğimiz Pelin Karahan, reklam çekimleriyle başladığı oyunculuk kariyerinin zirvesini Kavak Yelleri adlı dizide aldığı rol ile yaşadı.

Önceki yaşamında oyunculuk veya sanatın herhangi bir kolu ile ilgili hiçbir merakı, çalışması ve altyapısı olmadığı halde üniversite döneminde televizyon kariyerine başlaması arkadaşlarının desteği ile oldu.

PELİN KARAHAN'IN EŞİ KİMDİR?

Televizyon ekranlarının sevilen ismi Pelin Karahan'ın eşi de sık sık merak ediliyor. İlk evliliğini 23 Ekim 2011 tarihinde yapan oyuncu, bir süredir aşk yaşadığı Erdinç Bekiroğlu ile Barcelona'da gizlice evlendi 2013 yılında ikili yollarını ayırdı.

İkinci evliliğini iş insanı Bedri Güntay ile yapan Karahan, bu evlilikten Ali Demir ve Eyüp Can adında iki erkek çocuk sahibi oldu.

PELİN KARAHAN'IN DİZİLERİ

Muhteşem Yüzyıl
Kavak Yelleri
Yeter
Bir Zamanlar Kıbrıs

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading