Yandex Metrica

Melike Şahin kimdir, kaç yaşında ve nereli? Melike Şahin sevgilisi kim, evli mi?

Melike Şahin kimdir, kaç yaşında ve nereli? Melike Şahin sevgilisi kim, evli mi?

Ünlü şarkıcı Melike Şahin, son günlerde özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Çıkan haberlerin ardından şarkıcının hayatı merak konusu oldu. Peki Melike Şahin kimdir, kaç yaşında ve nereli? Melike Şahin evli mi, sevgilisi kim? İşte detaylar...

Kimdir

04.05.2024, 00:43

Nasır, Tutuşmuş Beraber, Geri Ver şarkılarıyla sevilen Melike Şahin, son günlerde özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Şarkıcının sevgilisiyle birlikte paylaştığı fotoğraf büyük ses getirdi. Ardından Melike Şahin'in kim olduğu, yaşı ve sevgilisi gibi detaylar araştırılmaya başlandı. Peki Melike Şahin kimdir, kaç yaşında ve nereli? Melike Şahin sevgilisi kim? Melike Şahin evli mi? İşte detaylar...

MELİKE ŞAHİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Melike Şahin, 18 Nisan 1989 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Divriğilidir. Çocuk yaşlardan itibaren müziğe ilgi duymaya başladı. Lise yıllarında Timur Selçuk'tan şan dersleri aldı. 2012 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Daha sonra 2017'ye kadar Baba Zula'da vokalist olarak çalıştı. "Melikşah ve Saz Arkadaşları" adı altında başlattığı projeyşe Beyoğlu'nda bir meyhanede bir süre konserler verdi.

2017 yılında Fransız yönetmen Tony Gatlif'in Djam adlı filminde üç şarkı seslendirdi. Aynı filmin dünya prömiyerinden önce Cannes Film Festivali'nde konser verdi.

Aynı yıl Bi' fırlatsam ve Deli Kan teklileriyle solo kariyerine başladı. İlk solo albümü olan 'Merhem', Şubat 2021'de yayımlandı.

MELİKE ŞAHİN EVLİ Mİ, SEVGİLİSİ KİM?

Melike Şahin, sevgilisiyle olan fotoğraflarını paylaştı. Şarkıcı, "Sedoşko" diye seslendiği sevgilisiyle olan pozlarını zaman zaman Instagram hesabında paylaşıyor. Onedio'nun haberine göre, genç şarkıcının yanında olan ve ismi 'Sedat' olduğu öğrenilen kişi sevgilisi değil eşi.

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

0

0

0

0


Loading