SON DAKİKA
Melike Şahin kim, aslen nereli, kaç yaşında, Instagram adresi ne? Melike Şahin Feshane Öğretmenler Günü konseri niye iptal oldu?

Melike Şahin kim, aslen nereli, kaç yaşında, Instagram adresi ne? Melike Şahin Feshane Öğretmenler Günü konseri niye iptal oldu?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin öğretmenler için düzenlediği konser takviminde 2 Aralık'ta yer alan Melike Şahin konserinin ertelenmesi merak uyandırdı. Peki Melike Şahin kim, aslen nereli, kaç yaşında, Instagram adresi ne? Melike Şahin Feshane Öğretmenler Günü konseri niye iptal oldu?

Kimdir

23.01.2024, 21:47

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Dairesi Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlamak adına düzenlediği etkinlik kapsamında, Melike Şahin'in 2 Aralık Cumartesi günü saat 19.30'da Artİstanbul Feshane'de İstanbul'un öğretmenleriyle buluşacağı bir konser düzenleyecekti. Ancak, beklenen konserin ertelenmesi, katılımcıları şaşırttı. Bu olay, sosyal medyada da hızla konuşulmaya başlandı, ve Melike Şahin'in öğretmenlere özel konserinin neden ertelendiği sorularını gündeme getirdi. Peki Melike Şahin kim, aslen nereli, kaç yaşında, Instagram adresi ne? Melike Şahin Feshane Öğretmenler Günü konseri niye iptal oldu?

İyi Parti İl Başkanı Azime Kocacık istifa etti mi? Azime... Haberi Görüntüle

MELİKE ŞAHİN FESHANE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KONSERİ NİYE İPTAL OLDU?

Melike Şahin Feshane Öğretmenler Günü konseri niye iptal oldu sorusuna yanıt olacak türden bir açıklama geldi. Melike Şahin Instagram hesabından yaptığı paylaşım şu şekildedir;

"Çok üzgünüm bu akşamki Feshane konserimiz ertelendi. Son ana kadar hazırda bekledim yemin olsun. Çok rüzgar varmış, hem belediye hem ekibim riskli buldular güvenliğimiz için. Oysa çok özlemiştim konserlerimi ve özel olacaktı bu akşam öğretmenlerimizle. Benimle hiç alakası yok bu aksaklığın, yine de özür dilerim bu hayal kırıklığı için."

Kızıl Goncalar Zeynep kimdir, aslen nereli? Mina Demirtaş kaç yaşında,... Haberi Görüntüle

Atilla Özkul kimdir? Deichmann kimin, sahibi kim, hangi ülkenin? Haberi Görüntüle

MELİKE ŞAHİN KİM, ASLEN NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

18 Nisan 1989 tarihinde İstanbul'da doğan Melike Şahin, Türk şarkıcı, söz yazarı ve besteci olarak bilinir.

Aslen Sivas Divriğili olan Şahin, çocukluğundan itibaren müziğe olan büyük ilgisiyle tanınır. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nde eğitim gördüğü dönemde Çağdaş Müzik Merkezi’nde Timur Selçuk’tan şan dersleri almıştır. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden 2012 yılında mezun olduktan sonra, 2017'ye kadar Baba Zula ile vokalist olarak çalışmıştır. Baba Zula ile olan işbirliğini sonlandırmadan önce, "Melikşah ve Saz Arkadaşları" adı altında bir proje başlatmış ve bu ekip ile Beyoğlu'nda Kanto isimli meyhanede arabesk temalı bir repertuvarla konserler vermiştir.

2017 yılında, Fransız yönetmen Tony Gatlif'in "Djam" adlı filmi için seslendirdiği üç şarkıyla dikkat çeken Melike Şahin, aynı yıl filmin dünya prömiyeri öncesinde Cannes Film Festivali'nde bir konser de gerçekleştirdi.

Solo kariyerine ilk adımlarını 2017'de attı ve ilk teklileri "Bi' Fırlatsam" ve "Deli Kan" ile müzik dünyasına adını yazdırdı. 2018 ve 2019 yılları arasında birçok konser veren Şahin, aynı zamanda "Diva Bebe Show" adlı canlı şov programını hayata geçirdi.

Sahra Işık kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? Sahra Işık Survivor... Haberi Görüntüle

MELİKE ŞAHİN INSTAGRAM ADRESİ NE?

Melike Şahin'in Instagram adresine gitmek için aşağıda yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

MELİKE ŞAHİN INSTAGRAM ADRESİ
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading