Yandex Metrica

Sitede Ara

MasterChef Safanur Bol kimdir? MasterChef Safanur elendi mi?

MasterChef Safanur Bol kimdir? MasterChef Safanur elendi mi?

5 Aralık akşamı MasterChef yarışmasında potada kıyasıya mücadele veren Safanur Bol, izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki, Safanur Bol kimdir? Safanur Bol kaç yaşında ve nereli? MasterChef Safanur elendi mi?

Kimdir

02.03.2024, 02:39

5 Aralık akşamı potadan çıkmak için Görkem, Tahsin, Araz, Hasan ve Burcu ile kıyasıya mücadele veren Safanur Bol, sosyal medyada araştırılan isimlerden biri oldu. Peki Safanur Bol kimdir? Safanur Bol kaç yaşındadır? MasterChef Safanur elendi mi? İşte Safanur hakkında merak edilenler…

SAFANUR BOL KİMDİR?

İlk turda jüriden 3 evet alarak bir üst tura çıkan Safanur, ana kadroya giren ilk isimler arasında yer alıyor. 30 Ağustos gecesi yayınlanan MasterChef bölümünde eleme adaylarından olan Safanur Bol renkli kişiliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. 19 Ağustos 1998 yılında Bursa’da doğan ve Gemlikli olan Safanur Bol, 23 yaşında ve 2 kardeş sahibidir. Lise eğitimine kadar Bursa’da yaşayan Safanur, sonralarda İstanbul’a gelmiş ve meslek hayatına atılmıştır.

MASTERCHEF SAFANUR ELENDİ Mİ?

5 Aralık akşamı potadan çıkmak için Görkem, Tahsin, Araz, Hasan ve Burcu ile kıyasıya mücadele veren Safanur Bol, ne yazık ki yaptığı ördek pastilla ile Görkem ve Tahsin'i geçemeyerek elenen isim oldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading