Yandex Metrica

Masterchef Burcu Önal kaç yaşında ve nereli? Burcu Önal eşi kim?

Masterchef Burcu Önal kaç yaşında ve nereli? Burcu Önal eşi kim?

Masterchef 2021'in ana kadrosuna 8.isim olarak dahil olan Masterchef Burcu Önal kaç yaşında ve aslen nereli? Burcu Önal'ın mesleği ne? Burcu Önal'ın eşi kim? MasterChef Burcu elendi mi?

Kimdir

28.02.2024, 07:32

Masterchef 2021'de ana kadroya   8. isim olarak dahil olan Burcu Önal, MasterChef izleyenler tarafından merak edilen isimler arasında yer alıyor. Ana kadroya dahil olan 8. isim Masterchef Burcu Önal kimdir? Burcu Önal nerelidir?

BURCU ÖNAL KİMDİR?

MasterChef 2021 kadrosuna 34.bölümde dahil olan 34 yaşındaki Burcu Önal aslen Diyarbakırlıdır. 1986 yılında Beyoğlu'nda doğan ve daha önceleri gemide garsonluk yapan Burcu, sonrasında yemek eğitmenliği yapmaya başlamış. MasterChef'in başarılı yarışmacısı Filipinli bir ailede, sonraki yıllarda ise Çinli bir ailede büyümüş. Uzakdoğu mutfağı ile yakından ilgilendiğini söyleyen Burcu, ilk turda Çin mantısı hazırlayarak bir üst tura geçti. Üçlü düellolarda Mahsun, Selçuk ve Burcu eşleşmesi yapıldı. Yarışmacılardan kabak çiçeği dolması hazırlanmasını isteyen şefler, Burcu’nun yaptığı yemeği beğenerek bir üst tura çıkmasını sağladılar. Yarışmanın 34. bölümünde en iyi tabakları hazırlayan yarışmacılar ana kadroya girebilmek için tekrar mücadele etti. Bu kez yarışmacılardan fıstık ezmesini kullanarak bir yaratıcılık tabağı hazırlamaları istendi. Burcu Önal hazırladığı tabakla şeflerin beğenisini kazandı ve ana kadroya dahil oldu.

MASTERCHEF BURCU EVLİ Mİ?

MasterChef Burcu Önal, İbrahim Önal ile evli.

MASTERCHEF BURCU ELENDİ Mİ?

27 Aralık MasterChef yarışmasında Hasan ve Mert ile potaya giren Burcu hakkında, elendi mi? soruları soruldu. MasterChef Burcu, Hasan ve Mert ile kıyasıya mücadele verdi ve potadan çıkmayı başardı. Mert'in elenmesi ile derin bir üzüntü yaşayan Burcu, "Yarışmada ki en yakın arkadaşımı kaybettim" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading