Yandex Metrica

Kalp Yarası Müge kimdir? Naz Sayıner kimdir, kaç yaşında?

Kalp Yarası Müge kimdir? Naz Sayıner kimdir, kaç yaşında?

Kalp Yarası'nda Müge karakteriyle ön plana çıkan Naz Sayıner kimdir? Naz Sayıner kaç yaşında? Naz Sayıner aslen nereli? Detayları haberimizde...

Kimdir

17.05.2024, 16:41

Atv'de izleyici karşısına çıkan Kalp Yarası'nın yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban yapıyor. Senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad'ın kaleme aldığı Kalp Yarası dizisinde 'Müge Sancakzede' karakterini canlandıran Naz Sayıner'in kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Naz Sayıner kimdir? İşte Naz Sayıner hakkında bilinmeyenler...

NAZ SAYINER KİMDİR?

Naz Sayıner, 15 Nisan 2003 yılında İstanbul’da doğdu. Sayıner, oyunculuk çalışmalarına küçük yaşta başaldı. Naz Sayıner, lisans eğitimine Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde devam ediyor.

Sayıner, kamera karşısına ilk defa Arçelik, Knorr gibi reklam filmleri ile geçti. Sayıner'in ilk dizi oyunculuğu deneyimini ise 2016'da ekranlara gelen ‘Gecenin Kraliçesi’ isimli dizi ile yaşadı.

Daha sonra Bana Sevmeyi Anlat, Bir Deli Rüzgar gibi dizilerde de rol alan genç oyuncu, şimdiler ise izleyici karşısına ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kalp Yarası’ isimli diziyle çıkıyor.

Naz Sayıner, 1.55 boyunda ve 45 kilogram olup Koç burcudur. 

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0


Loading