Yandex Metrica

Kadir Şeker kimdir, nereli? Kadir Şeker olayı nedir?

Kadir Şeker kimdir, nereli? Kadir Şeker olayı nedir?

Kadir Şeker olayı gündemde yerini aldı. Vatandaşlar Kadir Şeker hakkında arama yapmaya başladı. Kadir Şeker hayatı merak edildi. Kadir Şeker, tahliye kararıyla araştırılmaya başladı. Peki Kadir Şeker kimdir, nereli? Kadir Şeker olayı nedir?

Kimdir

25.02.2024, 13:52

Kadir Şeker tahliye edildi. Bu olay sonrasında sosyal medyada ve internette Kadir Şeker gündem oldu. Kadir Şeker'in avukatı, üst mahkemeye itiraz etmesi sonrasında Kadir Şeker iççin tahliye kararı alındı. Peki Kadir Şeker kimdir, nereli? Kadir Şeker olayı nedir?

KADİR ŞEKER OLAYI NEDİR?

Kadir Şeker olayı, 5 Şubat 2020 tarihinde Selçuklu ilçesi Yeni İstanbul Caddesi Piri Reis Parkı'nda gerçekleşti. Kadir Şeker, sevgilisi Ayşe Dırla'yı döven Özgür Duran'ı engellemek için olaya müdahalede bulundu.

O sırada çıkan olayda Kadir Şeker, Duran'ı kalbinden bıçaklayarak öldürdü. Bu olay sonrasında Kadir Şeker, verdiği ifadesinden sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

KADİR ŞEKER KİMDİR?

Konyalı'da yaşayan Kadir Şeker, 20 yaşındadır . Şeker'in dahil olduğu olay, üniversite sınavına hazırlandığı dönemde meydana geldi. Olay yerinden geçerken kız arkadaşını darp eden birine engel olmak için kavgaya dahil olan Kadir Şeker, çıkan arbedede Özgür Duran'ı kalbinden bıçakladı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading