Yandex Metrica

İsmail Balaban kimdir, kaç yaşında? İsmail Balaban'ın sevgilisi kim?

İsmail Balaban kimdir, kaç yaşında? İsmail Balaban'ın sevgilisi kim?

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban, İlayda Şeker ile yaşadığı aşkla gündemde. İsmail Balaban'ın hayatı merak konusu oldu. Peki İsmail Balaban kimdir, kaç yaşında?

Kimdir

20.05.2024, 19:57

Survivor 2021 yarışmasında birinciliği elde eden İsmail Balaban, özel hayatıyla gündemde. Balaban'ın, Survivor'da aynı dönem birlikte yarıştığı isimlerden İlayda Şeker ile el ele videosu gündem oldu. Peki İsmail Balaban kimdir, kaç yaşında? İsmail Balaban'ın sevgilisi kim? İşte ünlü isim hakkında detaylı bilgiler...

İSMAİL BALABAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

3 Eylül 1987 tarihinde Antalya'da dünyaya gelen İsmail Balaban, kendisi gibi güreşçi olan Turan Balaban'ın ikizidir. 652 ve 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde birincilik alan Balaban, iki kez başpehlivanlık unvanı kazanmıştır. 2013 yılında Ali Gürbüz'ün doping testinin pozitif çıkması sonucunda kaybettiği başpehlivanlık finalinde birinci ilan edilmiştir.

İSMAİL BALABAN GÜREŞ BAŞARILARI

2012 Kırkpınar Başaltı üçüncülüğü
2013 Kırkpınar başpehlivanlığı
2014 Kurtdereli başpehlivanlığı
2014 Kırkpınar ikinciliği
2015 Kurtdereli ikincliği
2016 Kurtdereli üçüncülüğü
2017 Kırkpınar başpehlivanlığı
2018 Kurtdereli başpehlivanlığı
2019 Elmalı Yağlı Güreşleri ikinciliği

İSMAİL BALABAN SEVGİLİSİ

İsmail Balaban, Survivor'da yarıştığı sırada annesiyle görüşmüş ve annesinin "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum. Tam bir yılan. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada." sözlerinin ardından nişanlısıyla yollarını ayırmıştı.

Daha sonra Balaban ile yarışmada aynı dönem birlikte yarıştığı İlayda Şeker'in aşk yaşadığı iddia edilmiş ancak iki taraftan da açıklama gelmemişti. Geçtiğimiz günlerde bir mekanda el ele yakalanan ikili, sosyal medyadan el ele oldukları bir video paylaşarak aşklarını ilan etti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading