Yandex Metrica

Sitede Ara

İdris Kardaş kimdir? Deformasyonla Mücadele Merkezi Koordinatörü İdris Kardaş nereli, kaç yaşında?

İdris Kardaş kimdir? Deformasyonla Mücadele Merkezi Koordinatörü İdris Kardaş nereli, kaç yaşında?

İdris Kardaş, Deformasyonla Mücadele Merkezi Koordinatörü oldu. İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından sosyal medyadan yapılan açıklamayla Deformasyonla Mücadele Merkezi kurulduğu ve koordinatörlüğüne İdris Kardaş'ın atandığını söyledi. Peki İdris Kardaş kimdir? Deformasyonla Mücadele Merkezi Koordinatörü İdris Kardaş nereli, kaç yaşında?

Kimdir

21.05.2024, 19:35

İdris Kardaş gündemde yerini aldı. Başkanı Fahrettin Altun, İletişim Başkanlığı bünyesinde Deformasyonla Mücadele Merkezi kurulduğu ve koordinatörlüğüne de İdris Kardaş'ın atandığını açıkladı. Bu olay sonrasında İdris Kardaş'ın hayatı merak edildi. Peki İdris Kardaş kimdir? Deformasyonla Mücadele Merkezi Koordinatörü İdris Kardaş nereli, kaç yaşında?

İDRİS KARDAŞ KİMDİR?

İdris Kardaş, aslen Diyarbakırlıdır. İdris Kardaş, 2002-2008 senelerinde İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde eğitim gördü.  2011 yılında ise İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde çalışmaya başladı. 5 yıl boyunca Bilgi Üniversitesi'nde koordinatör olarak görev aldı. Bilgi Üniversitesi'ndeki görevinden 2016 yılında ayrıldı. İdris Kardaş, 2017 senesinde İstinye Üniversitesi'nde akademisyen olarak göreve başladı.

İdris Kardaş, 2022 senesinde İletişim Başkanlığı bünyesinde Deformasyonla Mücadele Merkezi Koordinatörü olarak atandı.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0


Loading