Yandex Metrica
SON DAKİKA
Güven Kıraç kimdir, kaç yaşında? Güven Kıraç evli mi, kiminle evli?

Güven Kıraç kimdir, kaç yaşında? Güven Kıraç evli mi, kiminle evli?

Güven Kıraç, önceki gece Beyoğlu'nda sevgilisiyle bir kez daha sarmaş dolaş görüntülendi. Olayın ardından Güven Kıraç'ın hayatı merak konusu oldu. Peki Güven Kıraç kimdir, kaç yaşında? Güven Kıraç kiminle evli? İşte detaylar...

Kimdir

29.02.2024, 23:26

Ünlü oyuncu Güven Kıraç, gece saatlerinde Beyoğlu'nda sevgilisiyle görüntülendi. İkili sokakta önce dans etti daha sonra kimseye aldırış etmeden öpüştü. O görüntüler magazin gündemine bomba gibi düştü. Haberin ardından Güven Kıraç'ın hayatı merak konusu oldu. Güven Kıraç ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Peki Güven Kıraç kimdir, kaç yaşında ve kiminle evli? İşte ayrıntılar...

İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu kimdir, kaç yaşında, nereli? Haberi Görüntüle

GÜVEN KIRAÇ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Oyuncu, 5 Nisan 1960 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarından mezun oldu. İki yıl boyunca devlet tiyatrosunda çalıştı. 1997'de Zeki Demirkubuz'un yönettiği Masumiyet filminde rol aldı. 

Kıraç, filmde canlandırdığı Yusuf karakteriyle ÇASOD, MGD ve İsrail Uluslararası Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. 

1999 yılında Salkım Hanımın Taneleri isimli filmle 19. İstanbul Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.

Bilen Akpınar kimdir? İBB bağımsız adayı Bilen Akpınar nereli? Haberi Görüntüle

GÜVEN KIRAÇ EVLİ Mİ, KİMİNLE EVLİ?

Ünlü oyuncu, 1999'da Dürnev Kıraç ile evlenmiş ve 2010 yılında boşandı. Kıraç, 2010 yılında Başak Kıraç ile dünyaevine girdi. Çiftin bu evlilikten Maya isimli bir kızı dünyaya geldi.

Güven Kıraç'ın genç sevgilisiyle görüntülerini gören eşi Başak Kıraç'ın boşanma davası açtığı, çiftin geçtiğimiz haftalarda tek celsede boşandığı ortaya çıktı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading