Yandex Metrica
SON DAKİKA
Gülümse Kaderine dizisinin Cem'i Yalçın Hafızoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Yalçın Hafızoğlu hangi dizilerde oynadı?

Gülümse Kaderine dizisinin Cem'i Yalçın Hafızoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Yalçın Hafızoğlu hangi dizilerde oynadı?

27 Nisan akşamı Fox TV'de yayın hayatına başlayan Gülümse Kaderine dizisinde Cem karakterini canlandıran Yalçın Hafızoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Yalçın Hafızoğlu hangi dizilerde oynadı? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Kimdir

02.03.2024, 21:00

FOX TV’de yayın hayatına başlayan Gülümse Kaderine dizisinde Cem karakterini canlandıran Yalçın Hafızoğlu hakkında sosyal medya kullanıcıları araştırma yapıyor. Peki,Gülümse Kaderine dizisinin Cem'i Yalçın Hafızoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Yalçın Hafızoğlu hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar...

MUSTAFA ALBAYRAK NEDEN KAVGA ETTİ? Mustafa Albayrak kimdir, aslen nereli,... Haberi Görüntüle

YALÇIN HAFIZOĞLU KİMDİR?

1989 İstanbul doğumlu olan Yalçın Hafızoğlu, Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü mezunudur. İlk olarak Keşif isimli projede oyunculuk kariyerine başlayan isim,  profesyonel isimlerden bateri eğitimi de almıştır ve müzikle yakından ilgilenmektedir. Kiralık Aşk dizisi’nde canlandırdığı Selim karakteri ile kitlesini genişleten Hafızoğlu, şkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Ali karakterini de canlandırmıştır.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading