Yandex Metrica

Galatasaray'ın Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu kimdir? Eşref Hamamcıoğlu serveti ne kadar?

Galatasaray'ın  Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu kimdir? Eşref Hamamcıoğlu serveti ne kadar?

Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray başkan adayı oldu. Galatasaray Başkanı Burak Elmas ve yönetiminin ibra edilmemesi sonrası seçim hareketliliği başladı. İnternette "Eşref Hamamcıoğlu kimdir? Eşref Hamamcıoğlu serveti ne kadar?" araması yapılmaya başladı. Peki Galatasaray'ın Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu kimdir? Eşref Hamamcıoğlu serveti ne kadar?

Kimdir

11.03.2024, 18:28

Eşref Hamamcıoğlu Galatasaray başkan adayı olduktan sonra internette araştırılmaya başladı. Burak Elmas yönetimi ibra edilememesi sonrasında Eşref Hamamcıoğlu adaylığını ilan etti. İnternette Eşref Hamamcıoğlu hayatı araştırılmaya başladı. Peki Galatasaray'ın  Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu kimdir? Eşref Hamamcıoğlu serveti ne kadar?

EŞREF HAMAMCIOĞLU KİMDİR?

Eşref Hamamcıoğlu, 1954 yılında İstanbul'da doğdu. Hammacıoğlu, 1975 senesinde Galatasaray Lisesi’ni bitirdi. 1980 senesinde Sorbornne Üniversitesi İşletme bölümünü okudu. 1981 - 1992 seneleri arasında Tekfen Holding'e bağlı grup şirketlerinde çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı. 1992 - 2012 senelerinde Sodexo’da Kurucu Genel Müdür ve CEO olarak çalıştı. Edindiği bilgi ve tecrübelerini değerlendirmek üzere UP Hizmet Yönetim Çözümleri Danışmanlık Şirketi’ni ve Optimal Yiyecek İçecek Çözüm Geliştirme Ticaret ve Sanayi A.Ş.’ni kurdu.

Eşref Hamamcıoğlu, 1994 - 1998 senelerinde Galatasaraylılar Derneği yönetiminde ve 2001 - 2002 döneminde Galatasaray Spor Kulübü’nde Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. 2018 - 2021 seneleri arasında Divan Kurulu Başkanı oldu.

EŞREF HAMAMCIOĞLU SERVETİ NE KADAR?

Eşref Hamamcıoğlu'nun  servetiyle ilgili bir bilgi yoktur.

Eşref Hamamcıoğlu, Türk Fransız Ticaret Derneği, TÜSİAD gibi çeşitli dernek üyeliği bulunmaktadır. 2008 - 2010 seneleri arasında Türk Fransız Ticaret Derneği Başkanı oldu. TÜSİAD’da Yurtdışı İletişim Komisyonu Üyesi ve Türkiye Fransa İletişim Danışma Grubu Başkanı Başkanı olarak görev aldı.

Eşref Hamamcıoğlu, TÜSİAD’da “Fransa Çalışma Grubu” bünyesinde Türkiye Fransa arasındaki ekonomi ve tanıtıma dayalı etkinliklerde yer aldı. Hammacıoğlu, TÜSİAD/Institute’de Bosphore’un kurucu Yönetim Kurulu Üyesidir. 

Eşref Hamamcıoğlu, yabancı dili Fransızca ve İngilizce’dir. Evli bir çocuk sahibidir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading