Yandex Metrica

Fulden Uras kimdir, kaç yaşında ve nereli? Fulden Uras hastalığı ne? Sağlık durumu nasıl?

Fulden Uras kimdir, kaç yaşında ve nereli? Fulden Uras hastalığı ne? Sağlık durumu nasıl?

Hastaneden fotoğrafı ile gündeme gelen Fulden Uras’ın hayatı merak konusu oldu. Peki Fulden Uras kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Fulden Uras hastaneye mi kaldırıldı? Hastalığı ne?

Kimdir

12.05.2024, 23:18

Sosyal medya hesabından dikkatleri üzerine çeken bir paylaşımda bulunan Fulden Uras’a sevenleri tarafından destek mesajları yağıyor. Peki, Fulden Uras kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Fulden Uras hastaneye mi kaldırıldı? Hastalığı ne? Sağlık durumu nasıl? Fulden Uras hakkında merak edilen soruların yanıtlarını sizler için derledik.

FULDEN URAS KİMDİR?

1968 yılında İstanbul’da doğan Fulden Uras, 1986 yılında Ah Bu Kadınlar’ın başrolünde ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Sezer İnanoğlu ve Vatan Şaşmaz ile uzun süreli birliktelikler yaşamıştır. 1991'de “assolist” olarak sahneye çıktmış ve 1995'te ilk albümü Belliydi Zaten'i çıkarmıştır.

FULDEN URAS HASTALIĞI NE?

Geçirdiği bağırsak kanserinden sonra meme kanserine yakalanan Fulden Uras, hastalıkla mücadele veriyor. 2020 yılında sağlık durumuna ilişkin sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Uras, açıklamasında "Herkese merhaba, ben yarım saat sonra ameliyata gireceğim. Yine eski problem maalesef nüksetti ama bu sefer çok acılı geldi. Normalde yarın ameliyat olmayı bekliyordum.Sokağa çıkma yasağı bitsin diye... Biz gerekli izinlerimizi aldık. Hocamız da hastaneyi ayarladı. Şuan tüm testlerim yapıldı. ameliyata gireceğim, Allah'ın izni ile sağlıkla çıkacağım. Çok mesaj atmışsınız. Hiçbirine dönemiyorum. Gerçekten çok çok ağrım var. Görüşmek üzere inşallah ameliyattan sonra. Bugün biraz zor geçebilir... Kardeşlerim bilgi verecektir size... Beni düşündüğünüz için, dualarınızda olduğum için çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Benim de bayram kıyafetim bu bayram böyle oldu... " ifadelerini kullanmıştı. Fulden Uras'ın hastalığı yeniden nüksetti.

FULDEN URAS SAĞLIK DURUMU NASIL?

Meme kanseri ile savaşan Fulden Uras, hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı.  Kolunda serumlu videosunu paylaşan ünlü sanatçı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

''Bitmeyen çilem... 3 gündür beni yine perişan eden ağrılar ve sonuç yine ameliyat. Artık kaç ameliyat oldu saymıyorum. Sayısını unuttum. Sağ meme seninle başım dertte. Dualarınızı eksik etmeyin dostlar. Allah herkese şifa versin, ötesi yok.''

FULDEN URAS ALBÜMLERİ

Belliydi Zaten (1995)

Bensiz Olsun (2000)

Cici (2004)

Nelere Dayandı Bu Yürek (2006)

On (2009)

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading