Yandex Metrica

Sitede Ara

Fatih Terim'in kızı Buse Terim kimdir, ne iş yapıyor? Buse Terim hapis cezası mı aldı?

Fatih Terim'in kızı Buse Terim kimdir, ne iş yapıyor? Buse Terim hapis cezası mı aldı?

Hakkında hapis istemi ile yargılanacak olan Buse Terim, Fatih Terim'in kızı olması ve yaptığı işleriyle hayatı hakkında merak uyandırıyor. Peki, Buse Terim kimdir? Buse Terim kaç yaşında? Buse Terim aslen nereli? Buse Terim eşi kim? Buse Terim ne iş yapıyor? Buse Terim hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Kimdir

21.05.2024, 20:15

Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, sahibi olduğu markayı, iş insanı İbrahim Salman’a ait bir logoyla tanıttığı gerekçesiyle hapis cezasıyla karşı karşıya. Salman’ın ihbarı sonrası Buse Terim hakkında marka hakkını ihlal suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Peki, Fatih Terim'in kızı Buse Terim kimdir, ne iş yapıyor? Buse Terim hapis cezası mı aldı? İşte detaylar...

BUSE TERİM KİMDİR?

Buse Terim 1990 senesinin ağustos ayında İstanbul’da doğmuştur. Galatasaray teknik direktörü olan Fatih Terim’in kızı olan Buse Terim modacılık yapıyor. Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun olan Buse Terim, daha sonra New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği eğitimi aldı. Stajını burada ünlü markalarda yaptı. Mezuniyetinin ardından New York’tan İstanbul’a gelen Terim’in İstanbul'daki ilk işi üniversite senelerinde başladığı moda bloggerlığını üst seviyeye taşımak oldu.

Uluslararası moda sektörünün önemli moda haftalarında yer alan Buse Terim, ünlülerin stillerini gözlemledi ve bu alanda iyi olmak için kendini geliştirdi. Buse Terim kendisine ait olan >www.buseterim.com.tr isimli sitesi ile moda sektöründeki yerini korumaya moda severlerin yoğun ilgisine maruz kalmaya devam ediyor. Instagram’da 1 milyon takipçisi olan Terim, Youtube'da kendi şovunu yayınlıyor.

BUSE TERİM EŞİ

Buse Terim, 16 Mayıs 2014 yılında Volkan Bahçekapılı ile dünya evine girdi. Soma faciasıyla bir süre ertelenen düğün 6 Haziran 2014 yılında yapıldı. Çift 2 yıllık evliliklerinden bekledikleri bebek haberini sosyal medyada duyurdu.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading