Yandex Metrica

Ezgi Mola kimdir? Ezgi Mola sevgilisi kim?

Ezgi Mola kimdir? Ezgi Mola sevgilisi kim?

Başarılı oyuncu Ezgi Mola sosyal medyada araştırılan isimler arasında. Peki Ezgi Mola kimdir? Ezgi Mola korona mı oldu? Ezgi Mola hakkında merak edişlenleri sizler için derledik.

Kimdir

23.01.2024, 17:52

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakteri ile izleyicinin karşısına çıkan Ezgi Mola, herkes tarafından merak ediliyor. Ezgi Mola kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Gibi sorular sosyal medyada araştırlıyor. İşte detaylar...

EZGİ MOLA KİMDİR?

29 Mart 1983 İstanbul doğumlu olan Ezgi Mola’nın babası Malatyalıdır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi almak istediğine karar veren Mola, Akdemi İstanbul’da eğitim almaya başlamıştır. Sonrasında Müjdat Gezen Kültür Merkezi’nde eğitim gören Ezgi Mola, Kartal Tibet’in Karate Can dizisi ile ilk deneyimini yaşadı. Tiyatro eğitimini tamamlayan Mola, 2002 yılında Unutma Beni, 2003 yılında ise Sultan Makamı adlı dizilerde rol aldı. 2004 yılında BKM’nin bünyesine giren ünlü oyuncu, 2005 yazında Hızlı Adımlar filminde yer aldı ve resmi olarak BKM Atölye’ye katıldı. 2005 yılında Hırsız Polis adlı dizide rol alan Ezgi Mola, Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler filmi ile ilk kez sinema filmine de dahil olmuş oldu.1.63 boyunda ve 58 kilo olan Ezgi Mola Koç burcudur.

EZGİ MOLA ÖDÜLLERİ

2010 – 1. İsmail Cem Televizyon Ödülleri – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu – Canım Ailem
2007 – 12. Sadri Alışık Ödülleri – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu – Hayatımın Kadınısın

EZGİ MOLA KORONAVİRÜSE Mİ YAKALANDI?

Şu sıralar TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola’nın koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Ünlü oyuncu yaz boyunca Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisi çekimleri için setteydi. Mola’nın koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu tüm set ekibi koronavirüs testi yaptırdı. Set ekibinden başka birinin koronavirüse yakalanmadığı öğrenildi. Birkaç gündür sahnesi olmadığını ve bu yüzden sete gitmediğini söyleyen Ezgi Mola, aşı olduğu için sıfır semptom ile hastalığı geçirdiğini duyurdu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading