Beşiktaş Başkanı Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Hasan Arat ne iş yapıyor?

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Hasan Arat ne iş yapıyor?

Beşiktaş Spor Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulu tamamlandı ve kulübün yeni yönetim kurulu belirlendi. Yapılan seçim sonucunda Beşiktaş'ın yeni Başkanı Hasan Arat oldu. Hasan Arat, iş dünyasındaki başarılarıyla tanınan bir isimdir. Peki Beşiktaş Başkanı Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Hasan Arat ne iş yapıyor?

Kimdir

24.02.2024, 16:27

Beşiktaş Spor Kulübü, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda Ahmet Nur Çebi'nin ardından yeni liderini belirledi. Yapılan oy sayımının ardından Hasan Arat, rakibi Serdal Adalı'ya karşı üstünlük sağlayarak Beşiktaş'ın 35. Başkanı oldu. Peki Beşiktaş Başkanı Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Hasan Arat ne iş yapıyor?

Gamze Altun kimdir, nerelidir? Gamze Altun şampiyon mu oldu? Gamze... Haberi Görüntüle

BEŞİKTAŞ BAŞKANI HASAN ARAT KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, ASLEN NERELİ?

Hasan Arat, 1959 yılında Adana'da dünyaya geldi. Evli ve iki çocuk babası olan Arat, eğitim hayatına Haydarpaşa Lisesi'nde başladı ve lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. Sporla iç içe bir gençlik geçiren Arat, profesyonel basketbol kariyerine Adana Demirspor'da başladı. 1977 yılında Beşiktaş'a transfer olan Hasan Arat, Siyah-Beyazlı formayla 5 yıl boyunca sahada mücadele etti.

Basketbol kariyerindeki başarılarının ardından, iş dünyasında da önemli adımlar atan Hasan Arat, sadece sporculuk kariyeriyle değil, aynı zamanda liderlik ve iş tecrübeleriyle de tanınan bir isim haline geldi. Bugün Beşiktaş Spor Kulübü'nün 35. Başkanı olarak görev yapan Hasan Arat, geçmişteki sporculuk deneyimlerini ve iş hayatındaki birikimlerini kulübün yönetiminde değerli bir perspektif olarak sunmaktadır.

Sahra Işık kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? Sahra Işık Survivor... Haberi Görüntüle

HASAN ARAT YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Hasan Arat'ın yönetim kurulu üyeleri şu şekildedir;

Hüseyin Yücel, Dr. Cüneyt Sezgin, Onur Göçmez, Yalçın Ayaydın, Mete Vardar, M. Kaan Şakul, Av. Altın Mimir ve Feyyaz Uçar oldu.

Ayrıca yedek yönetim kurulu üyeleri ise,

Prof.Dr. Işıl Zeybek, Ekrem Keçoğlu, Kadir Kılıç, Çağlayan Tuğal, Bünyamin Burak Aslan yer alıyor.

İYİ Parti Gaziantep adayı belli oldu mu, kim? İYİ Parti... Haberi Görüntüle

HASAN ARAT NE İŞ YAPIYOR?

Hasan Arat, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren ve birçok alanda yatırım ve geliştirme projelerine imza atan Novo Invest'in ortağı ve yönetim kurulu başkanıdır. Aynı zamanda, Londra ve İstanbul merkezli bağımsız bir kurumsal finansman ile birleşme & satın alma danışmanlık firması olan Dome Group'un kurucusu ve ortağıdır. Finans dünyasındaki deneyimi ve liderlik vasıflarıyla bilinen Hasan Arat, bu firmalar aracılığıyla önemli başarılara imza atmaktadır.

Ayrıca, Türkiye ve dünya genelinde lüks moda sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan Beymen Group'un yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini üstlenmektedir. Hasan Arat'ın bu görevi, lüks moda dünyasındaki etkileyici kariyerini ve sektördeki lider konumunu pekiştirmesine katkı sağlamaktadır. Çeşitli sektörlerdeki liderlik rolleriyle tanınan Arat, iş dünyasında geniş bir perspektife sahip ve başarılarını çeşitli alanlarda sergilemektedir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading