Yandex Metrica
SON DAKİKA
Bayhan kimdir? Bayhan şu an ne yapıyor? Popstar Bayhan'ın son hali

Bayhan kimdir? Bayhan şu an ne yapıyor? Popstar Bayhan'ın son hali

Katıldığı "Popstar" yarışmasından sonra tanınan Bayhan, sosyal medyada hayatı merak edilen isimler arasında. Peki Bayhan kimdir? Bayhan cinayet mi işledi? Bayhan hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Kimdir

25.02.2024, 12:40

Katıldığı yarışma programı ardından tanınan Bayhan, Paylaş Benimle programına konuk olarak katıldı. İşlediği cinayet hakkında itiraf ettiklerinden sonra sosyal medyanın gündemini resmen sallayan Bayhan, hayatı merak edilen kişiler arasına girdi. Peki Bayhan kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Sahra Işık kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? Sahra Işık Survivor... Haberi Görüntüle

BAYHAN KİMDİR?

14 Mart 1980 yılında dünyaya gelen Bayhan Gürhan, 2003 yılında düzenlenen, Kanal D ekranlarında yayınlanan Popstar yarışması ile tanındı. Bayhan yarışmadan sonra "Popstar", "Kısa Veda" ve "Hayal edemiyorum" isimli albümleri çıkardı. 2012 yılında STV'de yayınlanan, Hamdi Alkan'ın yönetmenliğini yaptığı Kendimize Doğru dizisinde uzun süre rol aldı. Kanal D'de yayınlanan Ankara'nın Dikmen'i adlı dizisine konuk oyuncu olarak yer aldı. Afyonkarahisar'da düzenlenen “Caz Festivali”nde, dünyaca ünlü caz sanatçıları olan Frank Sinatra'nın "My Way" ve Andy Williams'ın "A Time for Us" gibi eserlerini seslendirdi. 2013 yılında sokak müzisyenleri ile ilgili "Benim Yolum" isimli belgesel programının sunuculuk görevini devraldı. 2015 Ramazan Ayı Boyunca TRT İstanbul Kent Radyo'da yayınlanan "Direkler Arası" isimli Radyo tiyatrosunda Tuzsuz Deli Bekir Karakterini canlandırdı. 2016 yılı Ekim ayında Star'da yayınlanan Zuhal Topal'la isimli izdivaç programına evlenmek için katıldı ancak daha sonra bu programdan ayrıldı.

Veysi Kurt kimdir? TCDD Genel Müdürü Veysi Kurt kim? Haberi Görüntüle

BAYHAN’IN İŞLEDİĞİ CİNAYETİN DETAYLARI

Popstar Bayhan, 28 eylül 1998 yılında amcasının oğlu Mehmet Ali Gürhan’ı bıçaklayarak hayatına son verdi. Adana 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi, cinayet suçundan 24 yıl hapis istemiyle yargıladığı Bayhan Gürhan hakkındaki kararını 31 Aralık 1998 tarihinde verdi. Mahkeme, ‘‘kastı aşan müessir fiil’’ sonucu adam öldürmek suçundan Gürhan'ı önce 8 yıl hapis cezasına çarptırdı, sonra bu cezayı ‘‘tahrik’’ unsurunu göz önüne alarak 6 yıla, duruşmalardaki iyi halini dikkate alarak da 5 yıl hapis cezasına çevirdi. Duruşmalarda suçsuz olduğunu ileri süren Bayhan Gürhan, şunları söyledi: ‘‘O gün amcamın oğluyla gezmeye gittik. Çarşıda bilardo oynadık. Sonra gıda maddeleri alıp ninemin evine uğradık, o olmayınca poşetleri komşuya bıraktık. Oradan Bey Mahallesi'ndeki arkadaşımın evine gittim. Çıktığımda Mehmet Ali sinirliydi. Ne olduğunu sorduğumda bana sopayla vurdu. Korkutmak için ben de bıçak çektim. Bana tekme atınca bıçak ona saplandı.’’

Kızıl Goncalar Zeynep kimdir, aslen nereli? Mina Demirtaş kaç yaşında,... Haberi Görüntüle

DENİZ SEKİ VE BAYHAN ARASINDA NELER OLDU?

Bayhan’ı cinayet işlediğini öğrenen Deniz Seki, yarışma içerisinde: “Bir popstar cinayet işleyemez. Hapse giren adamdan sanatçı olmaz. Bunları toplumdan aforoz etmeliyiz.” şeklinde konuşmuştu. Bayhan yıllar sonra Deniz Seki hakkında: “Popstar jürisine kızgın değilim. Sizler o dönem beni seçmiştiniz. Zaman ve süreç içerisinde hepimiz bir şeyler öğrendik. Ben Deniz Hanım’a hiçbir zaman kızmadım. Yarışma sırasındaki diyaloğumuzda değişik reaksiyonlara girmiş olabilirim. Ben hanımlarla kavga eden bir insan değilim. Kişi kendi yaptıklarından sorumludur artılarıyla eksileriyle bu yüzden herhangi bir kızgınlığım yok.” dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading